Snoozebaby Przytulanka do smoczka Flo 0+


Producent Snoozebaby

Flo - słodka, żółta przytulanka kurczak, na ogonie której można przyczepić uwielbiany przez dzieci smoczek. Dzięki jego zabezpieczeniu będziemy mieli pewność, że nie wpadnie on z wózka i nie zgubi się, a my unikniemy płaczu, np. stojąc w kolejce w sklepie. Mięciutki kurczaczek posiada kolorowe metki o różnej fakturze, które zainteresują każdego Maluszka i zapewnią mu dobrą zabawę.

Więcej szczegółów

Wymiary 15cm
Materiał Bawełna
Wiek 0 miesięcy +

Pomysłowa przytulanka dla maluszków ze specjalnym miejscem do przyczepienia smoczka. Żółty kurczaczek jest bezpieczny dla dzieci od pierwszych dni ich życia. Holenderska marka stworzyła zabawki z metkami dla najmłodszych, które stały się inspiracją dla wielu innych firm. Kolorowe metki o różnej fakturze, długości i szerokości pozwalają na rozwijanie zmysłu dotyku u dzieci, zarazem są one na tyle krótkie, że są w pełni bezpieczne. Przytulanka wykonana jest z niezwykle delikatnej bawełny, przyjemnej dla delikatnej dziecięcej skóry. Może służyć zarówno jako pierwszy „miś do przytulania” oraz zabezpieczać smoczek podczas spacerów. Kurczaczek na ogonie posiada miejsce na przyczepienie niezastąpionego czasami smoczka.

Słodki kurczak został tak zaprojektowany aby pomagał rozwijać zmysł wzroku i dotyku. Metki Snoozebaby są wykonane z miękkich materiałów, mają zalecaną szerokość i długość nieprzekraczającą 4cm. Metki, tak jak smoczek mogą wyciszyć dziecko i dać ukojenie.

Wysokość: 15 cm

Wiek: 0+

Inne podobne do Snoozebaby Przytulanka do smoczka Flo 0+