Zawieszka do smoczka Pacifier Clip Zoo Frenzy Zobacz większe

Zawieszka do smoczka Pacifier Clip Zoo Frenzy


Producent Ah Goo Baby

AHGOBAB-PC-ZOOFRENZY-12

Każdej mamie zdarzało się wielokrotnie podnosić wypluty przez malucha smoczek, który potem trzeba zaparzać, nie wspomnę o zgubionych smokach. Praktyczny gadżet, jakim jest zawieszka do smoczka marki Ah Goo baby sprawi, że złe wspomnienia odejdą w niepamięć. Zaczepiana na specjalny klips zawieszka upilnuje smoczek, aby nigdzie się nie oddalił :-)
Kolorowe zwierzaki dodają uroku zawieszce!

Więcej szczegółów

Projektanci marki Ah Goo Baby starają się tworzyć akcesoria dla dzieci i ich rodziców, które pomogą im w codziennych obowiązkach związanych z opieką nad dziećmi i całkiem nieźle im to wychodzi. Przed państwem zawieszka do smoczka, niby zwyczajna rzecz, a jednak potrafi uratować dzień i dobre samopoczucie niejednego zabieganego rodzica. O co chodzi z zawieszką do smoczka? Zawieszka do smoczka to sprytny gadżet za pomocą którego zapewnimy sobie posłuszeństwo smoczka. Z jednej strony mamy zaczep w który wpinamy smoka, z drugiej strony 32 cm smyczki znajduje się metalowy klips, za jego pomocą przyczepimy zawieszkę do solidnej powierzchni np. wózka czy fotelika.

Sam pasek zawieszki wykonany jest ze 100 % bawełny, materiał nie uczula i nie powoduje podrażnień skóry dlatego jest bezpieczny dla dziecka i jego mamy. Całą powierzchnię zawieszki pokrywają motywy Zoo związane ze zwierzakami i tropikalną roślinnością. Wygląda doskonale i świetnie nadają się na prezent dla małego rozrabiaki lub delikatnej księżniczki, którym zdarza się wyrzucić czasem smoka z wózka.

Inne podobne do Zawieszka do smoczka Pacifier Clip Zoo Frenzy