Zawieszka do smoczka Pacifier Clip Bubles in Juice


Producent Ah Goo Baby

AHGOBAB-PC-BIJ-12

Elegancka i wygodna zawieszka do smoczka marki Ah Goo Baby, w różowy wzór o nazwie Bubbles in Juice. Aby nie ubrudzić lub zgubić smoczka na spacerze, dobrze jest przyczepić go do wózka lub ubranka dziecka specjalna zawieszką. Wygodny zaczep pozwoli solidnie przymocować jeden koniec do wózka, a drugi do smoczka, dzięki temu mamy pełną kontrolę nad tym, co dzieje się ze smokiem! Super wygoda :-)

Więcej szczegółów

Każda z nas na pewno była w sytuacji, kiedy twój niesforny maluch wyrzucił smoczek na podłogę bawiąc się w domu, albo wyrzucił smoka z wózka na spacerze, co sprawia większe problemy w domu smoczek można wymyć wyparzyć, a na spacerze nie ma gdzie tego zrobić. Oczywiście każda zaradna mama zwykle ma zapasowego smoka tylko, gdy drugi smoczek wyfrunie magicznie z wózka i wyląduje na brudnej ziemi, mamy problem. Koniec ze smoczkowym stresem, ponieważ marka Ah Goo Baby chętnie dzieli się z nami zawieszkami do smoków w wielu ciekawych kolorowych odmianach. Bubbles in Juice to zawieszka udekorowana różowymi bąbelkami na białym tle, idealna dla małej księżniczki.

Zawieszka jest wykonana ze 100% bawełny, nie zawiera szkodliwych substancji, dlatego spokojnie możemy powierzyć jej opiekę nad smoczkiem naszego dziecka. Zawieszka ma 35 cm długości, na jednym końcu znajduje się wygodny zaczep do smoczka, natomiast na drugim metalowy klips do przyczepienia jej do wózka lub fotelika samochodowego. Bąbelkową zawieszkę można zastosować w domu, w podróży samochodem albo na spacerze wózkiem, jest to zawieszka do zadań specjalnych- ładna, wytrzymała i funkcjonalna, ułatwi opiekę nad dzieckiem i zmniejszy stres podczas codziennych zmagań :D A ponadto będzie super prezentem dla niemowlaczka i jego mamy :)

Inne podobne do Zawieszka do smoczka Pacifier Clip Bubles in Juice