Plan Toys

Firma Plan Toys istnieje na rynku od 1981 roku. W swojej bogatej ofercie posiada zabawki tylko ekologiczne i przede wszystkim drewniane. Od samego początku, Plan Toys dokładał wszelkich starań aby ich produkty spełniały restrykcyjne normy jakości.


Jaki pierwsi na świecie wykorzystali drewno kauczukowe do produkcji zabawek. I to właśnie dzięki temu, produkty Plan Toys charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i odpowiednią twardością. Ta zaleta jest niezwykle ważna w przypadku zabawek dziecięcych. Firma zadbała również o to, aby nie tylko sam produkt był przyjazny dla środowiska. Wszystko malowane jest bezpiecznymi barwnikami na bazie wody, elementy połączone są nietoksycznymi klejami, a każda zabawka zapakowana jest w kolorowy kartonik wykonany z makulatury i pokryty specjalnym tuszem z soi.


Marka Plan Toys chce dbać również o edukację i rozwój malucha. W procesie projektowania biorą udział pedagodzy oraz psycholodzy dziecięcy, którzy czuwają nad dostosowaniem zabawki do wieku i umiejętności maluszka. Oprócz beztroskiej zabawy, produkty mają stymulować rozwój dziecka oraz wpływać na jego kreatywność. Plan Toys jest marką, której ufają rodzice i dzieci na całym świecie. Wielokrotnie potwierdziły to międzynarodowe, prestiżowe nagrody przyznawane właśnie przez rodziców i przez ekspertów.