Fischer Tip

Fischer Technik GmbH to marka, która stworzyła bardzo prosty sposób na zabawę. Firma powstała w 1998 roku i od tamtej pory z doskonałym rezultatem tworzy swoje pomysłowe produkty. Kreatywne zabawki otrzymywane są z wysokiej jakości materiałów gwarantujących bezpieczeństwo dla najmłodszych. Skrobia ziemniaczana niezbędna do tworzenia produktów otrzymywana jest z gospodarstw domowych i jest w 100% biodegradowalna. Fischer Technik GmbH stara się aby produkty przez nich wytwarzane nie naruszały środowiska obecnie i w przyszłych pokoleniach. Ideologia ta znajduje również odzwierciedlenie w nowym materiale: drewnie połączonym z bioplastikiem użytym do produkcji narzędzi niezbędnych do twórczej zabawy. Dodatkowo wykorzystane drewno jest surowcem naturalnym, co doskonale pasuje do całej koncepcji marki. Fischer Tip to produkty wysokiej jakości, która jest regularnie kontrolowana przez niezależne instytuty badawcze. Pomysłowy materiał otrzymał na rynku niemieckim wiele nagród, takich jak: „Golden Rocking Horse”, czy „Top 10 Toy” z wyróżnieniem przez magazyn konsumentów Oko Test w 2008 roku.


W ofercie marki znajdziemy zabawki konstrukcyjne oparte na cybernetyce i układach scalonych, ekologiczną i kreatywną linię klocków pod nazwą Fischer TiP. Klocki te powstały ze skrobi ziemniaczanej i naturalnych, bezzapachowych barwników. Do rozpoczęcia zabawy potrzebny jest tylko kawałek wolnej powierzchni, na której będzie można tworzyć i odrobina wody. Barwne klocki pozwalają na tworzenie rysunków płaskich oraz budowli przestrzennych, wszystko zależy od pomysłowości dzieci.

  • Fischer Tip

    Zestaw kreatywnych i bardzo ekologicznych klocków wykonanych z wody, ziemniaków oraz tradycyjnych barwników spożywczych. Kreatywny zestaw do czarowania przepięknych prac przestrzennych. Klocki idealnie trzymają się również płaskich powierzchni więc są wprost stworzone do wypełniania kolorowanek. FischerTip to kreatywna i bardzo rozwijająca zabawa dla...