Little Life

Brytyjska marka Little Life powstała w 2002 roku i dzięki swojemu ciekawemu i kolorowemu wzornictwu praktycznie od razu podbiła serca angielskim mam. Od samego początku twórcy marki ciężko pracowali nad tym, aby stworzyć produkty innowacyjne i bezpieczne zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi. Firmowe zabawki i akcesoria są najwyższej jakości, pozwoliło to na szybkie docenienie i uznanie wśród organizacji oceniających produkty dla najmłodszych i przyznanie marce licznych nagród.


Twórcy w trakcie pracy nad swoimi projektami kierują się wyłącznie wygodą i bezpieczeństwem dzieci. Używają materiałów najwyższej jakości, które sprawdzają się na wyprawach turystycznych dorosłych i modyfikują je na potrzeby dziecięcego świata. Tak powstały pomysłowe plecaki zwierzątka, a nawet całe serie turystycznych drobiazgów sprawdzających się na wyprawach i wakacjach z maluchami. Jest różowa sowa Olivia, przyjaźnie nastawiony dinozaur Rory, urocza rybka Charlie, produkująca miodek pszczółka Barnaby, pingwinek Purdy, słodki motylek Bella, żółw Shelby, piękna biedronka Dotty, żyrafa Gerry oraz kilku bohaterów znanych z bajek Disneya. Kolorowych przyjaciół dzieci mogą znaleźć na plecakach, walizkach podróżnych, bidonach, torbach na drugie śniadanie, ręcznikach kąpielowych czy opaskach bezpieczeństwa na rękę.


Akcesoria turystyczne zostały stworzone z wodoodpornego materiału wysokiej jakości, tak aby rzeczy znajdujące się w ich wnętrzu nie uległy zamoczeniu. Dodatkowo walizki i plecaki posiadają specjalne miejsce na podpisanie rzeczy dziecka dzięki czemu łatwiej wrócą one do właściciela przy przypadkowym zgubieniu. Kolejnym produktem ułatwiającym górskie wycieczki w towarzystwie maluszków są ergonomiczne nosidła, które pomagają dorosłym poruszać się z dziećmi po nierównych szlakach.


Wszystkie produkty marki Little Life zrobione są według europejskich standardów zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa, a przy tym wyglądają solidnie i atrakcyjnie dla małych milusińskich.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.