Krooom

Produkty marki Krooom od 2006 roku projektowane i wytwarzane są z laminowanej płytki drukowanej. Koncepcja z jaką zostały stworzone, to zachowanie równowagi pomiędzy zrównoważonym rozwojem i wyjątkowym wzornictwem oraz dopasowanie ich do potrzeb dzieci w różnym wieku. Markę charakteryzuje innowacyjny wygląd zabawek oraz rygorystyczne procesy tworzenia produktów tekturowych, ale bardzo wytrzymałych, a zarazem lekkich. Wszystkie zabawki pokryte są wodoodporną powłoką, nie wymagają narzędzi do montażu, w pełni nadają się do recyklingu i same w 60% pochodzą z papieru otrzymanego na drodze segregacji. Opatentowane przez producentów techniki metody składania kartonu pozwoliły stworzyć zabawki nad wyraz trwałe jak na rzeczy zrobione z papieru.


Projektanci pracujący w firmie skupiają się zarówno na tworzeniu pomysłowych modeli do składania jak i ich ekologii. Zabawki marki Krooom są ekologiczne, stylowe i pięknie wykonane, dodatkowo do ich pomalowania użyto nietoksycznych farb. Wybierając produkty tej marki mamy pewność, że dajemy dzieciom 100% bezpieczeństwa. Zabawki do składania rozwijają zdolności manualne u maluchów, dają możliwość rozwoju wyobraźni przestrzennej i poznania nowych sposobów na spędzanie czasu. Estetycznie wykonane zabawki są bardzo kolorowe i stabilne do ich złożenia dzieciaki nie potrzebują kleju ani młotka. Są wspaniałą alternatywą na otaczające dzieci zabawki plastikowe. Karton jest trwały, a zarazem pozbawiony ostrych zakończeń i krawędzi, charakteryzuje go również duża odporność na wilgoć. Amerykańska firma dzięki posiadaniu licznych certyfikatów bezpieczeństwa podbija już rynek europejski. W swojej ofercie proponuje duże zestawy do składania przedstawiające miedzy innymi zamki, rycerzy, księżniczki, statki kosmiczne, barwne puzzle zapakowane w trwałe walizki, puzzle 3D oraz przestrzenne modele pojazdów i robotów. Wystarczy trochę dziecięcej wyobraźni, a piękne kolorowe zabawki zabiorą dzieciaki w magiczny świat wróżek i przygód rodem z dzikiego zachodu.

  • Krooom

    Przedstawiamy wspaniałą rodzinę, bardzo przyjacielskich robotów! Balerina to najmłodsze dziecko, które uwielbia zabawę, śmiech i taniec! Zamontowany licznik pomaga jej policzyć wszystkie obroty i piruety a stabilizator nie pozwala jej upaść!! Fantastyczna ekologiczan seria bajecznie kolorowych zabawek dla dzieci od francuskiej firmy Krooom. Wyróżniona w...

  • Krooom

    Przedstawiamy wspaniałą rodzinę, bardzo przyjacielskich robotów!!! Robot Magik to prawdziwy mistrz magii! Uwielbia chwalić się nowymi sztuczkami! Najbardziej lubi tą ze znikającym, białym królikem. Fantastyczna, ekologiczna seria bajecznie kolorowych zabawek dla dzieci od francuskiej firmy Krooom. Wyróżniona w plebistycie na Najlepszą Zabawkę 2013 roku!

  • Krooom

    Zestaw 12 elementowych puzzli 3D od marki Krooom z motywem Dzikiego Zachodu! Stórz wyjątkową scenerię i baw się do woli! W skład zestawu wchodzi szeryf, koń oraz kaktus w doniczce. Wyjątkowo ozdoba dziecięcego pokoju. Fantastyczna, ekologiczna seria bajecznie kolorowych zabawek dla dzieci od francuskiej firmy Krooom. Wyróżniona w plebistycie na Najlepszą...