SCRUNCH

Twórcami pierwszego zwijanego wiaderka są Katarzyna i Kay, para która pojechała na wakacje z bardzo małymi dziećmi i nie zabrała ze sobą zabawek plażowych. Oboje żywią urazę do rzeczy plastikowych dlatego na drodze twórczego projektowania w ciągu roku stworzyli Scrunch Bucket - zwijane silikonowe wiaderko. Produkt początkowo sprzedawany przez jedną z firm organizujących wakacje bardzo szybko wzbudzał zainteresowanie rodziców, równie szybko stał się laureatem nagród za bardzo oryginalny projekt. Rok 2012 okazał się dla twórców przełomowy, odłożyli swoje życiowe codzienności na bok i skupili się wyłącznie na wiaderku i marce Scrunch. Pozyskali nowych dystrybutorów i wprowadzili unikatowy produkt do szerszego obrotu. Od 2013 roku firma poważnie rozwija swoją ofertę zabawek wprowadzając nowe produkty. Brytyjska marka jest już dostępna na kilku kontynentach, między innymi w Australii, Azji i Europie.


Zgniatane wiaderko może być używane do wszystkiego, wszędzie i zawsze, nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać. Dzieci lubią zbierać wszystko co możliwe: kamyki, patyki, kasztany, muszelki na plaży, problem z reguły stanowi w co pozbierać cenne dla dzieci zdobycze. Dzięki unikatowej formie wiaderko można łatwo zwinąć i wszędzie ze sobą zabrać, a kiedy tylko przyjdzie potrzeba dać ja maluchowi do zabawy i do kolekcjonowania skarbów. Łatwo je przechowywać w domu, w dziecięcym pokoju i w aucie, dzięki niewielkiemu rozmiarowi po złożeniu zawsze może być pod ręką. Wykonane zostało z silikonu spożywczego, jest łatwo zmywalne, dzięki czemu utrzymanie go w czystości nie będzie stanowiło problemu. Produkt jest nietoksyczny, może pełnić zarówno funkcję psiej miski, jak i doniczki na kwiatki, jest również odporne na działanie słonej, morskiej wody. Ma wygodny i stabilny uchwyt, pomimo napełnienia wiaderko nie zmienia swojego kształtu i zawsze wygląda dobrze. Produkt dostępny jest aż w dziewięciu kolorach.


Kolejnymi zabawkami, które pojawiły się na rynku była, piłka, foremki do zabawy w piachu lub wannie, łopatka i teleskopowa siatka do łapania motyli lub ryb. Piłka - Scrunch Ball ma dołączoną słomkę do nadmuchiwania do dowolnego rozmiaru, maksymalnie do średnicy 23 cm. Wykonana z PVC jest wolna od szkodliwych ftalanów, bezpieczna dla małych dzieci, łatwa do utrzymania w czystości.


Zabawki marki Scrunch są alternatywą dla rzeczy wykonanych ze szkodliwego plastiku, są bardzo pomysłowe, funkcjonalne i kolorowe. Wybierając przedmioty tej marki mamy pewność, że kupujemy dla dzieci zabawki trwałe i praktyczne, które posłużą im przez kilka sezonów.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.