Rubens Barn

Pochodzą ze Szwecji. Są w całości ręcznie wykonane, miłe w dotyku, idealne do przytulania. Lalki firmy RubensBarn, to urzeczywistnienie marzeń każdego dziecka. Pierwsze modele powstały w 1996 roku i szybko znalazły czułe miejsce w sercu mam i ich dzieci. Kolekcja liczyła 6 lal.


Produkcja Rubens Barn odbywa się w małej miejscowości o nazwie Bollebygd, na wschód od Göteborga. Wszystkie projekty są tworzone przy ścisłej współpracy z najlepszymi artystami, aby spełniały najwyższe standardy jakościowe i estetyczne. Teruko Wahlström, dyrektor generalna współpracowała pierwotnie ze szwedzką artystką Ewa Jarenskog. Po przejściu na emeryturę Jarenskog w 2011 roku, jej miejsce zajęła inna, równie wybitna artystka - Sara Sjögren. Skąd nazwa Rubens Barn? „Barn” w języku szwedzkim oznacza dziecko - czyli w wolnym tłumaczeniu „pulchniutki bobasek”. Lalka Rubens Barn została obdarzona niezwykłą misją. Ma przede wszystkim wzmacniać więzy poprzez aktywny rozwój emocjonalny. Stąd bardzo często można spotkać się z opinią, że są to lalki z kategorii empatycznych. Rozbudzają instynkt opiekuńczy i co najważniejsze, uczą odpowiedzialności.


Są idealnym prezentem dla Maluchów, które spodziewają się rodzeństwa. W tym celu, powstała specjalna edycja lalek Rubens Barn Baby. Może ona ssać kciuka, można ją karmić butelką, wkładać smoczek czy przewijać. Dla wzmocnienia efektu, tak jak niemowlę ma "lejącą" głowę. Są niezwykle miękkie, przyjemne w dotyku i bardzo przyjazne, co czyni je idealnym przyjacielem.


Lalki Rubens Barn są odpowiednie i dla dziewczynki i dla chłopca. Projektanci stworzyli dwie linie lalek: żeńską i męską. Tak, więc umożliwili świetną zabawę i zadbali o niezwykły rozwój każdego dziecka. Dodatkowo, lalki projektowane są i produkowane w każdym kolorze skóry, aby każdy Maluch, na całym świecie odnalazł swoją Rubens Barn. Rubens Barn to także sukienki, spodenki, bluzeczki, buteleczki do kamienia czy zestawy do przebierania lalek, dzięki którym każda zabawka może nabrać indywidualnego charakteru.


Co roku, firma prezentuje nowe modele uroczych Rubens Barn oraz kolejne serie niezbędnych akcesoriów. Wszystkie produkty są testowane i zgodnie z określonymi standardami bezpieczeństwa w kraju, w którym są sprzedawane (Europa -EN 71; USA, ASTM i oznaczone znakiem CE). Produkty Rubens Barn posiadają certyfikat ISO 9000.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.