Janod

Janod - lider w branży zabawkarskiej, ceniony nie tylko we Francji ale również na całym świecie. Marka stworzona przez Luisa Janod’a nieprzerwanie i prężnie funkcjonuje na rynku od 1970 roku. Jej flagowym produktem są zabawki drewniane, ekologiczne jak i magnetyczne. Pozwalają one dzieciom nie tylko wspaniale spędzać czas, podczas beztroskiej zabawy, ale także rozwijać zdolności manualne, koordynację ruchową, zręczność, kojarzenie kolorów i kształtów czy chodzenie. Wpływają również pozytywnie na prawidłowy rozwój dziecięcej inteligencji emocjonalnej.

Zabawki Janod cechuje wysoka staranność wykonania oraz materiały najwyższej jakości, które w połączeniu, pozwalają uzyskać produkty bezpieczne dla naszych pociech. Nie bez przyczyny zabawki spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa, takie jak EN71-1, EN71-2, EN71-3 oraz REACH.

W swojej bogatej ofercie, Janod może się pochwalić liczącą ponad 500 pozycji ofertą, skierowaną do dzieci w różnym wieku. Zabawki zdobywają uznanie rodziców, którzy cenią sobie jakość, estetykę wykonania czy niepowtarzalny design.

Bajkowy świat Janod to świat pełen fantastycznych kolorów, ciekawych kształtów i faktur oraz unikatowych motywów, przenoszący nas do krainy dziecięcych marzeń. To właśnie dzięki nim beztroska zabawa zapewnia wspaniałą przygodę oraz rozbudza w dziecku chęć poznania otaczającego go świata.

Zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości dostępne są w ponad 60 krajach. Wielokrotnie zostawały doceniane przez ekspertów oraz nagradzane w międzynarodowych konkursach, gdzie jurorami byli głównie rodzice i dzieci.

Za co uwielbiamy firmę Janod? Za magnetyczne układanki, tekturowe klocki, drewniane puzzle, domki, autka oraz całą resztę zabawek, zaprojektowaną tak, aby wspomóc rozwój naszych pociech poprzez spełnienie dziecięcych marzeń.