SillyU

Każdy, kto ceni sobie skandynawskie wnętrza i charakterystyczny, nordycki design doskonale zna markę SillyU. Powstała ona za sprawą duńskiej projektantki Helene Hjorth. Jako doświadczona mama czwórki dzieci, chciała wpleść sztukę oraz pasję do podróży, do codziennego życia i koniecznie zaangażować w to dzieci. Produkty SillyU to stylowy świat pełen zabawek i akcesoriów dla dzieci w różnym wieku, którego zadaniem jest oddziaływanie i pobudzanie wyobraźni Maluchów. Nowoczesne wzornictwo, starannie dobierane materiały, delikatne kolory to główne atuty i cechy rozpoznawcze SillyU.


Pomysł, który jest niewątpliwie innowacyjny to stworzenie produktów, które będą łączyć w sobie radość, łatwość użytkowania oraz będą zaproszeniem do wspólnej zabawy, ale jednocześnie idealnie skomponują się z wnętrzem domu. Stąd też szeroka gama zabawek, naczyń, a nawet akcesoriów do wystroju wnętrza, które otaczają nasze Pociechy na co dzień. Projektantka używa różnych materiałów, aby absolutnie każdy znalazł coś dla siebie. Poprzez swoje produkty chce uczyć dzieci wyczucia smaku i zaszczepić zamiłowanie do otaczania się pięknymi przedmiotami. A przedmioty SillyU to urocze produkty, które przepełnione są dziecięcym śmiechem, przyjaźnią, zabawą. Królują tu zwierzęta morskie, leśne jak i kreatywne wytwory wyobraźni projektantki.


Helene Hjorth zaufało wielu rodziców, którzy z ogromną przyjemnością kupują jej przedmioty. Na sukces marki złożyła się również owocna współpraca z duńskim producentem zabawek Muki. Jest ona liderem producentów drewnianych zabawek najwyższej jakości. Widząc potencjał i doceniając innowacyjne pomysły oraz nowatorskie rozwiązania, Maki wsparł bajkowy świat SillyU, oferując mu pomoc w utrzymaniu jakości i bezpieczeństwa, a także dzieląc się swoim doświadczeniem w produkcji zabawek. Stąd właśnie możemy być pewni, że wybierając produkty SillyU, wybieramy tylko najlepsze zabawki i akcesoria, które spełniają najwyższe standardy i rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.