Oops - do it again!

Przyciągają wzrok, są mocno kolorowe i pełne pozytywnej energii. Przyjaciele Piesek Happy, Żółwik Cookie, Kotek Jerry, Jeż Pic, Ślimak Mushee, Sowa Mr. Wu, Paw Lady and Miś Chocolat au lait to wesoła drużyna, która z radością zaprasza każdego Maluchy do wspólnej zabawy. Szwajcarska marka Oops! Do it again! to niewątpliwie światowy lider innowacyjnych zabawek dla dzieci. Jedne - ekologiczne i drewniane, drugie pluszowe i przyjemne w dotyku, inne stworzone do wspólnej kąpieli, a kolejne - niezastąpione w podróży. W swojej ofercie Oops posiada przytulanki, grzechotki i maty dla najmłodszych, układanki, zabawki magnetyczne, zabawki do kąpieli dla starszaka jak również akcesoria do wyposażenia dziecięcego pokoju, idealne dla każdego kto ceni sobie oryginalny design.


To co wyróżnia markę spośród innych dostępnych na rynku to nowoczesne i unikalne projekty, materiały najwyższej jakości jak i feria magnetycznych barw. Oops dostarcza Maluchom kreatywną, sensoryczną zabawę, rozwijającą zmysły i motorykę, ćwiczy wzrok jak również zdolności manualne. Towarzyszy dziecku od pierwszych dni życia i wspiera go w codziennym odkrywaniu świata. Schowani pośród leśnych drzew lub ukryci między pięknymi budynkami miasta, nasi przyjaciele dostarczają Maluszkowi magicznych przeżyć w dwóch odmiennych światach. Są idealnym pomysłem na powitalny prezent dla Maluszka, kreatywny prezent pod choinkę, a w szczególności, wyszukany prezent bez okazji. Wszystko zapakowane zostało w równie kolorowe, kartonowe pudełko.


Linia zabawek, proponowana przez producenta została zaprojektowana i wyprodukowana w ścisłej współpracy z najlepszymi laboratoriami, cieszącymi się pozytywną opinią na arenie międzynarodowej, tak aby spełniać najwyższe jakości i standardy. Stąd zabawki tej firmy są bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. 


Produkty marki Oops zostały wybrane „Zabawką Roku 2014” w plebiscycie organizowanym przez portal zabawkowicz.pl. 


na stronę