Mudpuppy

Amerykańska marka Mudpuppy powstała w 1992 roku, należy do amerykańskiego koncernu Galison, który w 2012 roku został przejęty przez McEvoy Group z San Francisco. Na początku specjalizowała się w tworzeniu pomysłowych i kolorowych puzzli dla dzieci, które bardzo szybko podbiły ich serca i stały się laureatami licznych nagród. Od początku istnienia firma znacznie poszerzyła zakres sprzedawanych towarów: artykuły papiernicze, kartki okolicznościowe, kalendarze, kolorowanki, pamiętniki, gry edukacyjna to tylko część sprzedawanego przez nią asortymentu. Mudpuppy słynie z kreatywnej szaty graficznej, pracujący dla firmy doświadczeni ilustratorzy często czerpią pomysły z nowych, oryginalnych dzieł sztuki, ale również tworzą produkty z dobrze znanymi dzieciom bajkowymi postaciami, np.: Małym Księciem, Madlen, Bardzo Głodną Gąsienicą. 


Szeroka gama puzzli klasycznych, przestrzennych lub magnetycznych pozwala na na wybranie czegoś dla dzieci w różnym wieku. Najmniejsze 7-elementowe zestawy przeznaczone są dla dzieci od 2-óch lat, te które zawierają aż 300-elementów przeznaczone dla starszaków od 6-lat. Istotne jest praktyczne rozwiązanie przechowywania układanek, tak jak większość firmowych zabawek zapakowana są w praktyczne pudełka wielokrotnego użycia, wykonane z grubej tektury lub metalu. Zabawki magnetyczne stanowią kolejną po puzzlach dobrze rozwiniętą gałąź firmowych produktów. Pięknie wykonane drewniane, ekologiczne magnesy, które mogą towarzyszyć w nauce pierwszych literek, odgłosów zwierząt, poznawaniu owoców i otaczającego świata na pewno przyciągną dziecięcy wzrok. Zestawy magnetyczne do tworzenia postaci, pojazdów budowli pomogą rozwinąć wyobraźnię maluchów i ruchy precyzyjne malutkich rączek. W swojej bogatej ofercie Mudpuppy posiada naklejki, książeczki do malowania, układanki, a nawet  szablony do nauki rysowania i gry umilające podróż. Stąd mamy szeroką gamę zabawek dzięki czemu absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie. Projektanci stawiają nie tylko na design, ale również na łatwość użytkowania w różnych warunkach. Kolorowanki, trójkątne kredki, naklejki, teatrzyki cieni, papierowe girlandy to tylko część szerokiej gamy pięknie wykonanych zabawek amerykańskiej firmy dobrze znanej na świecie. Każdego roku firma proponuje nowe, ciekawe rozwiązania, a wszystko dzięki otwartości Prezesa Billa Millera, który zachęca młodych artystów do współpracy i do tworzenia czegoś nowego, pięknego - czegoś innowacyjnego.


Produkty firmowane logo Mudpuppy dostępne są na całym świecie, są przyjazne środowisku i wykonane z papieru odzyskanego na drodze recyklingu oraz drukowane farbą drukarską na bazie soi.

na stronę
  • Mudpuppy

    Kolorowe girlandy ozdobią każdy pokój dziecięcy. Dodatkowo mogą być wykorzystane podczas dziecięcego przyjęcia, jako element dekoracyjny. W zestawie znajduje się 3-metrowy sznurek, na którym przyczepionych jest 15 kolorowych kart. Całość zapakowana jest w foliową torebkę. Dostępne wzory: - serduszka