Sonny Angel

Urodzone 15 maja 2004 w Japonii, Sonny Angel to prześliczne laleczki talizmany. Oficjalnie na rynku pojawiły się dopiero w 2005 roku, jako 18 cm figurki chłopczyków z anielskimi skrzydełkami. Wkrótce po premierze ukazała się seria Animal 1, w której Sonny mieli na główce czapeczki z podobiznami zwierząt.


Misja Sonny Angel jest bardzo ważna, a zarazem dość banalna: mają przynieść szczęście, radość, poczucie komfortu i uśmiech. Nie niosą one wyszukanych, górnolotnych przekazów, ale mają sprawić aby Twój dzień był wyjątkowy. Sława Aniołków obiegła już cały świat. Mają tylu samo zwolenników, co i przeciwników, ale jednego nie można im odmówić: uroku!!! Ich wielkie oczy, wpatrujące się z dziecinną radością przyciągają uwagę zarówno maluchów jak i dorosłych.


Sonny Angel dostępne są w 8 stałych seriach oraz w wersjach limitowanych. Każda seria podstawowa zawiera 12 różnych modeli, które sprzedawane są w pudełkach niespodziankach. Przy każdorazowym zamówieniu figurki losowane są one z jednego opakowania seryjnego aby zapobiec powtarzaniu się Aniołków. Laleczki w wersji specjalnej występują tylko w ilości 10, 50 lub 100 na całym świecie, co niewątpliwie przyciąga kolekcjonerów.


Producent Aniołków wymyśla coraz bardziej zaskakujące rozwiązania. Niezwykłą gratką dla zbieracza Sonny Angel jest wylosowanie tzw. sekretnego Aniołka (1 szansa na 144), niektórym może towarzyszyć mały przyjaciel o imieniu Robby.


W 2013 roku powstała alternatywa do grzecznego i kochanego Sonny - Gee Sorry. Narodził się jako oficjalne przeciwieństwo przesłodkich poprzedników. Jak przystało na młodsze rodzeństwo, psoci tak często, jak często wymawia słowo przepraszam. Stąd stał się on znany jako Gee Sorry. W przeciwieństwie do laleczek Sonny, jego alter ego nie nosi infantylnych czapeczek. Jego buźka, postawa i przebranie wyrażają różne emocje z którymi łatwo możemy się zidentyfikować.


Dotychczas ukazało się ok 300 różnych Aniołków.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.