Ebulobo

Ebulobo to francuska marka stworzona przez dwóch projektantów zabawek, którzy w branży zabawkarskiej znani są od 1994 roku. Anne Lelong i Ferdinand Lecomte z miłości do pięknych zabawek w 2007 roku, w Paryżu stworzyli wspólnie markę - Ebulobo. Wszystkie firmowe zabawki dostosowane są do wieku dziecka i pozwalają mu rozwijać odpowiednie zmysły. Przytulanki dla najmłodszych są delikatne i mięciutkie w dotyku, zawierają elementy dźwiękowe, a dzięki atrakcyjnym kolorom przyciągają wzrok. Firma oferuje również zabawki edukacyjne. Wszystkie one podzielone są na cztery kolekcje tematyczne: o szalonym, śmiesznym wilku, o drewnianym misiu, o szczęśliwej farmie i magicznym cyrku.


Kolekcja o Szalonym, Śmiesznym Wilku opowiada przygody przytulanki wilka j jego przyjaciół. Zwierzak jest tak bardzo zachłanny, że zjada wszystko, a od nadmiaru jedzenia jego język stał się niebieski. Do jego pyszczka trafiła już patelnia i telefon komórkowy, czasem również mała kurka lub świnka. W tej serii znajdują się zabawki i grzechotki materiałowe, drewniane i magnetyczne, plecaczki, akcesoria do jedzenia. Kolekcja Woodours opowiada losy drewnianego niedźwiedzia i jego taty, który jest bardzo silny, ale ma delikatną duszę. Seria ta łączy wszystko, co najlepsze w misiach, ich przytulność i nowoczesny styl. Ten kochający się duet taty i dziecka wypełniony jest czasem wspólnych aktywności, zabaw i odkryć. Chętnie pokażą oni maluszkom, jak wspaniale można spędzać czas w lesie zbierając kwiaty, czy idąc na ryby. Kolekcja posiada również kolorowe, delikatne w dotyku przytulanki, zabawki drewniane i magnetyczne, plecaczki dla najmłodszych, barwne naczynia kuchenne. Kolekcja The Peace & Love la Happy Farm z 2012 roku opowiada o życiu na wsi. Modni mieszkańcy wsi są bardzo ekologiczni i prowadzą hipisowski styl życia. Są to barwne zwierzątka, z którymi najmłodsi chętnie się zaprzyjaźnią. Projektanci przygotowali dobrze znane wiejskie zwierzaki w postaci przytulanek, plecaczków i przyborów kuchennych. Ostania kolekcja Magiczny Cyrk to kolorowa grupa szczęśliwych przyjaciół, którzy są chętni do zabawy. Spotkacie w niej bardzo aktywnego lwa Marcela, który kryje w swoim brzuszku pewną tajemnicę, uroczego klauna Gustawa, klauna Alfreda, który przygotował liczne niespodzianki, kota akrobatę, lalkę akrobatkę - Betty i magicznego królika Ernesta. W tej serii również pojawiły się plecaczki dla maluszków i naczynia umilające im czas posiłków.


Wszystkie zabawki i produkty Ebulobo wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi. Wszystkie tkaniny i barwniki w produktach firmy nie zawierają metali ciężkich i innych substancji szkodliwych, dzięki czemu są nietoksyczne. Są to zabawki wykonane z wielką dokładnością, wypełnione są miłością włożoną w nie przez swoich projektantów. Rozkochają one w sobie wszystkie dzieci!

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.