Oops Zakręceni Przyjaciele Ślimak 12+ Zobacz większe

Oops Zakręceni Przyjaciele Ślimak 12+


Producent Oops - do it again!

17002.13

Drewniany sorter od marki Oops to klasyczna zabawka w nowej odsłonie. Kolorowy ślimak wysposażony został w ruchome kółka oraz sznureczek, tak aby dziecko z łatwością mogło zabrać je ze sobą gdziekolwiek zechce. W zestawie znadują się trzy klocki : kółko, trójkąt i gwiazdka.

Fantastyczna zabawka, która nie tylko bawi ale i uczy. 

Przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Więcej szczegółów

Materiał Drewno
Wiek 12 miesięcy +

Zaproś swoje dziecko do krainy przyjaznych zwierzątek, które nie tylko zapewnią wspaniałą zabawę, ale również wspomogą rozwój maluszka.

Drewniany sorter to wspaniała alternatywa dla plastikowych, krzykliwych zabawek. Przepięknie wykonana, ekologiczna zabawka to propozycja od szwajcarskiej marki Oops. Jest ona doskonale znana jako producent ogólnorozwojowych zabawek dla dzieci na różnych etapach ich rozwoju.

Delikatne, stonowane kolory, dbałość wykonania to wizytówki szwajcarskiej marki.

Sorter Ślimak wyposażony został w trzy klocki : gwiazdkę, kółko i trójkąt. Dzięki odpowiedniej wielkości, dziecko z łatwością utrzyma je w dłoni i będzie się starało samodzielnie wrzucić do środka. Dodatkowo, zabawka posiada kręcące się kółka i kolorwy sznureczek, aby dziecko bez większego problemu zabrało zabawkę wszędzie tam, gdzie chce się nią bawić. Kiedy klocki znajdują się w środku naszej zabawki, a dziecko beztrosko ciągnie ją za sznureczek, te wesoło podskakują, wydając delikatny dźwięk.

Oprócz przyjemnej zabawy, sorter pozwala dziecku rozwijać motorykę małej rączki, precyzję ruchów oraz wspomaga spostrzegawczość. Zakręcony przyjaciel Ślimak jest też wiernym kompanem pierwszych pieszych wycieczek małego człowieka. I tych bliższych  i tych zupełnie dalekich.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Inne podobne do Oops Zakręceni Przyjaciele Ślimak 12+