Kastaniety Rybki - Plan Toys Zobacz większe

Kastaniety Rybki - Plan Toys


Producent Plan Toys

PLTO-6435

Odmłodzona, morska wersja popularnych i na całym świecie znanych kastanietów! Instrument muzyczny dzięki któremu maluszek wystuka i pozna najprostsze rytmy został wykonany z solidnego drewna kauczukowego, któremu nie są straszne upadki. Duże, barwne rybki są łatwe w uchwyceniu i mogą służyć również za grzechotkę, która z czasem stanie się pierwszym instrumentem dla młodego, uczącego się grajka.

Więcej szczegółów

Wymiary 8,5 x 6 x 4,2 cm
Materiał Drewno kauczukowe
Wiek 18 miesięcy +

Nowa wersja kastanietów, w nowej odsłonie widać więcej drewna. Prosty instrument zachęcający dziecko do pierwszych poszukiwań muzycznych.

Zabawka należy do linii PlanPreschool, która szczególny nacisk kładzie na połączenie zabawy z nauką. Starannie zaprojektowane instrumenty muzyczne, gry, układanki, klocki i zabawki manipulacyjne zapewniają wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

Bezpieczeństwo zabawek Plan Toys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

Inne podobne do Kastaniety Rybki - Plan Toys