Drewniana nakładanka Lew - Junzo Lion Djeco +18 miesięcy


Producent DJECO

DJ06440a

Kolorowa piramida Lew, która jest jednocześnie nakładanką to przepiękna zabawka, która zachwyca kolejne pokolenie Maluchów. Drewniana i ekologiczna zabawka jest idealnym prezentem dla dzieci po 18 miesiącu życia. Drewniany Lew to nowoczesna odsłona dobrze znanej, klasycznej układanki, która zapewni każdemu szkrabowi wspaniałą zabawę i wspomoże prawidłowy rozwój.

Więcej szczegółów

Wymiary opakowanie: 13 x 11 x 14 cm
Materiał Drewno
Wiek 18 miesięcy +

Ponadczasowa zabawka w nowoczesnej odsłonie zaintryguje każdego bystrzaka i zachęci do wspólnej, beztroskiej zabawy. Piramida francuskiej firmy Djeco to klasyczna piramida - nakładanka, która w całości została wykonna z drewna. Po ułożeniu, 7 elementowa układanka tworzy barwną piramidkę. Różnorodność kolorów zapewnia maluchowi wspaniałą zabawę i wspomaga rozwój dziecka. Usprawnia motorykę dłoni, uczy cierpliwości i precyzji oraz pomaga w nauce kolorów. Zabawka idealnie pasuje do małej rączki brzdąca.

Produkt został stworzony z drewna najwyższej jakości, całość pokryto farbą na bazie wody, czyli zupełnie bezpiecznej dla maluchów. Lwa zapakowano w barwne, tekturowe i ekologiczne pudełko. Dzięki temu, układanka jest idealnym prezentem urodzinowym czy bożonarodzeniowym jak i cudownym upominkiem zupełnie bez okazji.

Wybieracją produkty firmy Djeco, wybieramy zabawki najwyższej jakości, piękne zaprojektowane i wspaniale wykonane. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

Inne podobne do Drewniana nakładanka Lew - Junzo Lion Djeco +18 miesięcy