Klocki FischerTip box S - klocki ze skrobi ziemniaczanej +3


Producent Fischer Tip

Zestaw kreatywnych i bardzo ekologicznych klocków wykonanych z wody, ziemniaków oraz tradycyjnych barwników spożywczych. Kreatywny zestaw do czarowania przepięknych prac przestrzennych. Klocki idealnie trzymają się również płaskich powierzchni więc są wprost stworzone do wypełniania kolorowanek. FischerTip to kreatywna i bardzo rozwijająca zabawa dla całej rodziny. Zestawy dostępne w 5 wariantach.

Więcej szczegółów

Materiał skrobia ziemniaczana
Wiek 3 lata +

FisherTip to niemiecka marka, która stworzyła bezpieczne, w pełni biodegradowalne klocki. Ich fenomen oparty jest na ich składzie. Do wyprodukowani zabawki wykorzystano wodę, wyselekcjonowane ziemniaki oraz barwniki spożywcze. Dzięki takiej kombinacji składników, klocki są w 100% bezpieczne nawet w przypadku połknięcia przez dziecko. Do złudzenia przypominające słodkie chrupki, klocki FisherTip posiadają magiczną moc - można z nich wyczarować absolutnie wszystko to, co podpowie nam nasza wyobraźnia! Wystarczy odrobina wody do klejenia oraz czarodziejskie klocki! Zestaw FischerTip Box S to pudełko pełne świetnej, kreatywnej zabawy. Co najważaniejsze, zabawy która wciągnie nie tylko nasze pociechy ale również pochłonie nas, dorosłych bez reszty. Albowiem FischerTip to zestaw do budowania brył przestrzennych jak i wypełniania naszych rysynków (np. zamiast plasteliny). Jest to kreatywna i bardzo rozwiajająca zabawa dla całej rodziny! Box S to tak zwany pakiet startowy. W pudełku znajdują się klocki, które kolorystycznie odpowidają wybranemu motywowi. Przykład: w pudełku z Księżniczką znajdują się klocki w kolorystyce różu, fioletu i koloru cielistego tak aby wyczarować przedstawioną na instrukcji księżniczkę.

Do wyboru, oprócz wyżej wymienionego zestawu mamy: Pandę, Dinozaura, Konika oraz zestaw uniwersalny z pełną gamą wielobarwnych klocków.

Do koloru, do wyboru!!!

FischerTIP S - skład zestawu uniwersalnego:około 60 sztuk klocków FischerTIP; 1 gąbeczka do namoczenia wodą; biodegradowalny nożyk (wykonany z wiórów drewnianych pochodzących z recyklingu); instrukcja z przykładowymi wzorami do wykonania.

FischerTIP S - skład pozostałych zestawów: około 80 sztuk klocków FischerTIP; 1 gąbeczka do namoczenia wodą; biodegradowalny nożyk (wykonany z wiórów drewnianych pochodzących z recyklingu); instrukcja.

Uwaga!!! Klocki dostarczają tak wiele zabawy że mogą pochłonąc nas bez reszty!!!

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Inne podobne do Klocki FischerTip box S - klocki ze skrobi ziemniaczanej +3