Duże rzutki magnetyczne ' Indianie' - Scratch +5 lat


Producent Scratch

6182018

Klasyka w nowoczesnym wydaniu. Rzutki to  znana i lubiana gra. Jako tarcza służy magnetyczna tablica a ostre rzustki zastąpiono magnetycznymi lotkami. Wszystko po to aby zabawka była zupełnie bezpieczna dla dzieci już od 5 roku życia. Wielokolorowe motywy cyrkowe przyciągają wzrok i zachęcają małych i dużych do wspaniałej, wspólnej zabawy. Ponadczasowa zabawka w nowym wydaniu.

Więcej szczegółów

Wymiary Wymiar maty magnetycznej: 55 x 36 cm Wymiar opakowania: 42,5 x 7,5 cm
Materiał Tektura
Wiek 5 lat +

Magnetyczne rzutki to bezpieczna tarcza dla młodszych i starszych. Na planszy rozmieszczono punkty, w które należy celować. Wygrywa ta osoba która zdobędzie jak największą liczbę celnych rzutów. Tracza przedstawia ilustrację cyrkowych zwierzątek. Jest ona dwustronna, magnetyczna i zupełnie bezpieczna. Rzutki, które wykonane są z tworzywa sztucznego, zakończono magnetyczną końcówką, która idealnie przylega do tarczy. Do zestawu dołączone praktyczną tubę z wytrzymałej tektury. Po skończonej zabawie, tarczę bez większego wysiłku można schować.

Rzutki to ponadczasowa gra która wspaniale wpływa na rozwój motoryki, koordynacji ruchowej i zręczności. Dodatkowo gra poprawia koordynację ruchowo - wzrokową. 

Ta rodzinna gra, która umili wspólne chwile. 

Inne podobne do Duże rzutki magnetyczne ' Indianie' - Scratch +5 lat