Magnetyczne Puzzle Aventuro Djeco +3


Producent DJECO

DJ03083a

Magnetyczny zestaw przepięknych, wielobarwnych puzzli od francuskiej marki Djeco. W matalowym pudełku, na którym namalowano postać chłopca, znajduje się 27 magnesów. Dzięki nim możemy przebierać naszego modela do woli!!! Świetna zabawa dla chłopców którzy lubią przygody. Po skończonej zabawie wszystkie elementy mogą bezpiecznie wrócić do zgrabnego pudełka i czekać na kolejną, kreatywną zabawę. 

Więcej szczegółów

85,00 zł

Materiał Metal
Wiek 3 lata +

Magnetyczna układanka Adventuro to propozycja od francuskiej marki Djeco. W środku metalowej puszki z wizerunkiem chłopca, znajduje się 27 wielobarwnych magnesów. Służą one do ubierania, przebierania naszego modela do woli i zgodnie z gustem naszej pociechy.

Wspaniała zabawa, która rozwija nie tylko zmysł estetyki, ale również pozwala wcielić się metalowemu bohaterowi w różne postacie: rycerza, pirata a nawet indianina. Wszystko zależne od wyobraźni i nastroju dziecka. 

Tak kreatywna układanka umili każde jesienne i zimowe popołudnie oraz stanie się ulubioną zabawką, do której dziecko będzie chętnie wracać.

Zabawki Djeco to produkty, które wykonane są z produktów najwyższej jakości. Do ich produkcji wykorzystuje się wyselekcjonowane surowce a farby, które zdobią wszystkie elementy są bezpieczne   i nietoksyczne.

Zestaw magnetyczny ADVENTURO to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka już od 3 roku życia.

Inne podobne do Magnetyczne Puzzle Aventuro Djeco +3