Łódź podwodna drewniana, magnetyczna - Janod +2 lata


Producent Janod

J05219a

Oczekujemy na dostawę

Pomysłowa żółta łódź podwodna już przypłynęła i z pewnością chętnie weźmie na pokład małych podróżników. Magnetyczna zabawka francuskiej marki Janod to kolejna po rakiecie kosmicznej i statku UFO zabawka z serii pięknie wykonanych pojazdów magnetycznych. 5 - elementowa drewniana konstrukcja to wspaniały prezent dla małych odkrywców i fanów zespołu The Beatles.

Więcej szczegółów

78,00 zł

Wymiary po złożeniu: 14,5 x 6 x 9 cm / opakowanie: 12,8 x 12,8 x 12,8 cm
Materiał Drewno
Wiek 2 lata +

Żółta łódź podwodna zabierze dorosłych w beztroski czas dzieciństwa, a dzieciom da możliwość odbycia niecodziennych przygód w morskich głębinach. Drewniana zabawka daje nieograniczone możliwości, wystarczy odrobina fantazji aby móc przeniknąć do głębin oceanów, spotkać się z dzikim mieszkańcami wód, odkryć skarby zatopione na dnie mórz lub stać się jak jeden z bohaterów filmu „ SeaQest” stróżem porządku w świecie zatopionym pod wodą. A to tylko kilka propozycji na zabawę magnetyczną łodzią podwodną, dziecięca wyobraźnia może przynieść znacznie bardziej nowatorskie pomysły na zabawę. Magnetyczna drewniana zabawka pobudza wyobraźnię, pomaga rozwijać motorykę ręki podczas jej składania i daje oraz możliwość przeżycia i stworzenia barwnych historii.

5 - elementowa układanka świetnie nadaje się na prezent, daje dzieciom w różnym wieku ogromną frajdę ze składania i zabawy.

Całość została zapakowana w tekturowe, staranie wykonane pudełku z praktyczną, materiałową rączką do jego przenoszenia.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 2 roku życia.

Inne podobne do Łódź podwodna drewniana, magnetyczna - Janod +2 lata