Oops Easy - Klik Kot 12+


Producent Oops - do it again!

16007.21

Nowa, mniejsza wersja doskonale znanej układanki magnetycznej od marki Oops -Do it again! Czteroczęściowa piramidka z Kotem Jerry to doskonały pomysł na prezent dla każdego dziecka!!! Zaproś Malucha do świata pięknych, żywych kolorów i zaproponuj zabawę, która nie tylko dostarczy świetnej rozrywki ale również wspomoże jego prawidłowy rozwój!!! Zabawka rekomendowana dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Więcej szczegółów

Wymiary 11 cm x 6 cm x 3 cm
Materiał Drewno
Wiek 12 miesięcy +

Stawiasz jeden klocek i klik! Magnes przyciąga kolejny! Klik! I kolejny już jest na swoim miejscu! Tak powstała piramida magnetyczna z Pawiem Lady! Jest ona mniejszą i nowszą wersją magnetycznej układanki z ulbionymi postaciami, tak dobrze znanymi dzieciom. Kotek Jerry, Piesek Happy oraz Paw Lady zapraszają do magicznej krainy kształtu, koloru i zabawy, gdzie nuda nikomu nie jest znana i gdzie każdy, absolutnie każdy Maluch znajdzie zabawkę dla siebie! 

Marka Oops to obietnica pięknych, unikatowych zabawek. Ich produkty powstają z wyselekjonowanyc i ekologicznych materiałów najwyższej jakości, tak aby spełniać wymagania najmłodszych klientów oraz ich rodziców. 

Piramidka składa się z czterech klocków o różnej wielkości i różnym kształcie, które mierzą: 3 cm, 4 cm i 2 klocki po 2 cm. Każda część idealnie pasuje do małej, dziecięcej rączki. Zamontowane magnesy delikatnie przyciągają się, co ułatwia budowanie wieży i sprawia, że jest ona zdecydowanie bardziej wytrzymała niż klasyczna. 

Easy - Klik to idealny pomysł na prezent dla dziecka, które stawia pierwsze kroki w świecie magnetycznych zabawek. Dzięki niewielkim gabarytom z łatwością mieści się do pojemnej maminej torby! Niezastąpiony umilacz podróży - i tych krótszych i tych całkiem dalekich!

Zabawka rekomentowana dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia! 

Inne podobne do Oops Easy - Klik Kot 12+