Wiaderko do wody Zoo Skip Hop +9


Producent Skip Hop

ZOO stack & pour to zabawka kąpielowa w nowej odsłonie. Sowa, Pszczółka, Piesek, Biedronka i Małpka to zwariowana paczka przyjaciół, dla której codzienny rytuał kąpieli, jest ulubionym punktem dnia. Idealnie dopasowane do małych rączek w soczyście kolorowych barwach skradną każde dziecięce serce. Maluchy mogą je zanurzać, napełniać wodą po brzegi i obserwować różnorodne deszczowe efekty.

Więcej szczegółów

Wymiary 9 cm x 9 cm x 5 cm
Materiał Plastik
Wiek 9 miesięcy +

Kąpielowe wiaderka SKIP HOP gwarantują niezliczoną ilość atrakcji, aktywnie wspierając kreatywność małego człowieka i jego zdolności motoryczne. To kreatywna zabawka kąpielowa, stworzona do wodnych harców. Do wyboru nasze pociechy mają aż pięć wzorów : Sowę, Pszczółkę, Pieska, Biedronkę i Małpkę. 

Napełnione wodą wiaderko, nie tylko dostarcza Maluszkowi "deszczowych" efektów dźwiękowych ale również może posłużyć jako wiaderko do spłukiwania główki.

Zabawka wykonana jest z produków najwyższej jakości, wolnych od BPA, ftalanów i PVC. Wiaderko bez problemu można umyć, wysuszyć  i utrzymać w nieskazitelnej czystości.

UWAGA!!! Wiaderka sprzedawane są oddzielnie. Każdy kolor odpowiada konkretnemu zwierzątku:

niebieski - sowa

żółty - pszczółka

zielony - piesek

różowy - biedronka

brązowy - małpka.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 9 miesiąca życia.

Inne podobne do Wiaderko do wody Zoo Skip Hop +9