Łódź podwodna - zabawka do kąpieli Plan Toys +12 Zobacz większe

Łódź podwodna - zabawka do kąpieli Plan Toys +12


Producent Plan Toys

PLTO-5669

Zanurkuj i odkrywaj głębię podwodnego świata z zabawką PLAN TOYS! Dzięki tej zabawce twoje dziecko pokocha zabawę w wannie, bo nie ma to, jak wesołe pluskanie się w gorącej wodzie z pianką przy akompaniamencie pluskania i śmiechu. Od dziś nie będzie marudzenia i grymasów przed kąpaniem, a mycie głowy nie będzie już straszne jak dawniej. Nadszedł czas na podmorskie przygody! Gotowi ? Zanurzenie!!!

Więcej szczegółów

Materiał Drewno
Wiek 12 miesięcy +

Zanurkuj głęboko i odkrywaj głębię podwodnego świata! Od teraz dzięki tej zabawce Twoje dziecko pokocha zabawę w wannie.

Zabawka wykonana jest z ekologicznego materiału PlanWood® - odzyskanych w procesie obróbki drewna kauczukowego drobin i wiór. Prasowane pod wysokim ciśnieniem PlanWood® odznacza się wyjątkową trwałością, a dzięki organicznemu barwieniu całego materiału nie odbarwia się i jest odporne na zabrudzenia.

Firma Plan Toys jako pierwsza wprowadziła na rynek drewniane zabawki do kąpieli. W ramach testowania produktu, trzymano zabawki przez 30 kolejnych dni przez całą dobę w wodzie i zabawki nie straciły swoich właściwości.

Zabawka należy do linii PlanActivity, której głównym celem jest ćwiczenie koordynacji i sprawności ruchowej dziecka, stymulowanie jego kreatywności i rozwój umiejętności społecznych.

Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

Bezpieczeństwo zabawek Plan Toys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM.

Produkt rekomendowany dla dzici powyżej 12 miesiąca życia.

Inne podobne do Łódź podwodna - zabawka do kąpieli Plan Toys +12