Kromka chleba Erzi +3


Producent Erzi

13000

Apetyczna, chrupiąca kromeczka chleba w sam raz na pierwsze śniadanko dla małego brzuszka. Wypieczony chleb mały smakosz może przyrządzić według uznania, na pewno doskonale będzie smakował posmarowany dżemem i masłem, ale równie smaczny na śniadanie może być z serem i ogórkiem. Sposób i pora podania są zupełnie dowolne wszystko w rękach kucharza, najważniejsza jest dobra zabawa!

Więcej szczegółów

Wymiary 7,6 x 5,4 x 1,0 cm
Materiał Drewno
Wiek 3 lata +

Niemiecka marka zadbała o doskonałą jakość swojego produktu, kromka chleba została wykonana z drewna bukowego i jest w pełni ekologiczną i trwała zabawką. Jedna mała kanapka, a nieskończone możliwości i sposoby jej podania. Zabawka może posłużyć do serwowania dania dla misiów i lal oraz dorosłych współtowarzyszy zabawy. Dzięki niej dzieci będą mogły bawić się zarówno w tworzenie własnej restauracji, sklepu lub domowej kuchni. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni, a na talerzu powstanie wykwintne danie.

Kromka chleba jest na tyle duża, że można na niej położyć plasterek sera lub wędliny, przyozdobić go sałatą i wygodnie chwycić w rękę.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 3 lat.

Inne podobne do Kromka chleba Erzi +3