Wkładka do wózka -  STROLLER PAD - CIRCUS STRONGMAN - DENIM VELVET COLLECTION Zobacz większe

Wkładka do wózka - STROLLER PAD - CIRCUS STRONGMAN - DENIM VELVET COLLECTION


Producent La Millou

Wkład do wózka "spacerówki", która doskonale utrzyma Angel's Wings na swoim miejscu by zapewnić maluszkowi komfort podczas spacerów. Chroni przed okruszkami i zabrudzeniami oraz nadaje indywidulany charakter.  Jest  świetnym podkładem dla maluszków które smacznie drzemią sobie na świeżym powietrzu. Posiada kilka otworów na pasy bezpieczeństwa, specjalny uchwyt na rzep (zdejmowany). 

Więcej szczegółów

Wymiary ok. 32 cm x 82 cm
Materiał Bawełna

Wkładka do wózka to nie tylko ozdoba, która upiększy naszą spacerówkę. Ma ona jednocześnie chronić go przed okruszkami i zabrudzeniami a w szczególności zapewnić odpowiedni komfort naszemu dziecku podczas podróży czy drzemki.

Strole Pad posiada kilka otworów na pasy bezpieczeństwa, specjalny uchwyt na rzep (zdejmowany), który utrzyma naszą antywstrząsową poduszkę Angel's Wings w odpowiednim miejscu, zapewniając maluchowi jeszcze większy komfort podczas spacerów. Stroller Pad dodatkowo posiada dłuższe troczki do mocowania oraz gumo- sznurek, dzięki któremu wkładka nie będzie się zsuwać podczas ruchów dziecka.

Produkt szyty ręcznie, z najwyższą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów. Zapakowany w firmowy, płócienny woreczek i ozdobiony serduszkiem-przywieszką. Świetnie sprawdzi się w roli stylowego i nietuzinkowego prezentu na baby shower, urodziny lub inną, przyjemną okazję. Produkt należy stosować pod opieką rodzica. 

​Uwaga. ​Wszystkie nasz tkaniny są wytrzymałe i jednocześnie delikatne dzięki unikalnej a zarazem bezpiecznej metodzie nadruku, potwierdzonej certyfikatem OEKO-TEX 100 W KLASIE I. Jednak długotrwała, bezpośrednia ekspozycja na słońcu strony z zadrukiem, może spowodować nieznaczne blaknięcie nadruku. Dlatego tez polecamy nie suszyć i nie przechowywać naszych produktów na słońcu.

Inne podobne do Wkładka do wózka - STROLLER PAD - CIRCUS STRONGMAN - DENIM VELVET COLLECTION