TATUAŻE PRZYGODOWE MOULIN ROTY


Producent Moulin Roty

MR713227

By sztuka ozdabiania ciała zagościła w pokoju twojego dziecka, a pomysły o malowaniu po rękach mazakami odeszły w zapomnienie firma Moulin Roty stworzyła serię tatuaży dla dzieci. Tatuaże to przepustka do świata Indian i szalonych przygód. Teraz każda mała blada twarz będzie nosić na ciele znaki prawdziwych wojowników Indiańskich plemion. Niech prowadzi was Wakan Tanka bracia!

Więcej szczegółów

15,00 zł

Arcy ciekawy zestaw tatuaży dla dzieci od francuskiej marki Moulin Roty. Dzięki niemu maluchy poznają odległe lasy i prerie, po których wędrowały koczownicze plemiona Indian. Zabawa tatuażami przygodowymi to okazja do zapoznania malucha z tematem Indian, z ich kulturą i zwyczajami ozdabiania ciała różnymi wzorami. To nie wszystko, zabawa w polowanie na bizony, zastawianie sideł na zające czy eksploracja nieznanych terytoriów. Tatuaże przygodowe są super ekstra fantastycznie proste do nałożenia! Wystarczy odkleić wierzchnią warstwę tatuażu przyłożyć do skóry, polać wodą, poczekać chwilę, zerwać folię i gotowe! Wyprawa w Kanu w górę Missouri śladami zaginionego szamana, Pędzącego Byka już może się rozpocząć.

Zabawka nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale również dzięki niej maluch zdobywa nowe umiejętności manualne i ćwiczy koordynacje, gdyż pierwsze próby samodzielnego zrobienia tatuaże na pewno nie będą proste, ale na tym właśnie polega zabawa. Wspólne robienie tatuaży to okazja do zacieśniania więzi z rówieśnikami i do spędzenia miło czasu. Nasze maluchy były zachwycone, mamy pewność, że Państwa pociechom także przypadną do gustu!

Inne podobne do TATUAŻE PRZYGODOWE MOULIN ROTY