Naklejki Przyjęcie Księżniczki - Djeco +3 lata Zobacz większe

Naklejki Przyjęcie Księżniczki - Djeco +6 lata


Producent DJECO

DJ08884a

Oczekujemy na dostawę

Kolorowy zestaw 160 naklejek idealny dla małych dziewczynek lubiących ozdabiać zeszyty, rysunki, zniszczone pojemniczki na drobiazgi. Zestaw francuskiej marki Djeco to urocze i barwne naklejki, których tematem przewodnim jest przyjęcie u Księżniczki. Wśród nich małe panienki znajdą barwne kwiaty, smakowite ciasteczka, dojrzałe owoce, urocze zwierzątka i pięknie ubrane damy.

Więcej szczegółów

16,00 zł

12,80 zł

-20%

Wymiary opakowanie: 22 x 23 cm
Wiek 6 lat +

Francuska marka Djeco swoje zabawki wykonuje z bardzo dużą dbałością o najdrobniejsze detale, nie zapomina również o rzeczach dla małych artystów. Do ich wykonania również przywiązuje ogromną wagę, zestaw pięknie ilustrowanych naklejek jest tego przykładem. Barwne obrazki, na których widnieją nawet najdrobniejsze szczegóły przyciągają wzrok i wyglądają jak ilustracje w książkach. Naklejki są wspaniałym pomysłem dla osób chcących odświeżyć stare zużyte pojemniczki na drobiazgi, zniszczony segregator lub piórnik. Mogą również przydać się do oklejenia zeszytu lub zwykłego kartonowego pudełka, nadadzą mu w tedy niepowtarzalny charakter. Wszystko zależy tylko od dzieci i ich wyobraźni.

Zestaw Księżniczki zawiera 4 arkusze, czyli 160 kolorowych naklejek tematycznie związanych ze spotkaniem i herbatką u Księżniczek, całość zapakowana jest w wygodną i praktyczną tekturową teczkę.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Inne podobne do Naklejki Przyjęcie Księżniczki - Djeco +6 lata