Naklejki żelowe - Kosmos Alex +6 lat


Producent Alex

A743Z

Żywe kolory żelowych obrazków rozjaśnią pokój twojego dziecka. Łatwe do wykonania wzory sprawią, że zabawa będzie przyjemna i bardzo efektowna.

Więcej szczegółów

Materiał Inne
Wiek 6 lat +

Żywe kolory żelowych obrazków rozjaśnią pokój twojego dziecka. Łatwe do wykonania wzory sprawią, że zabawa będzie przyjemna i bardzo efektowna.

Zestaw zawiera: 5 rodzajów żelowego kleju, klej do rysowania konturów, 20 wzorów, plastikową podkładkę i łatwe instrukcje.

Po co patrzeć na świat przez puste okna? Żywe kolory żelowych obrazków rozjaśnią pokój twojego dziecka! Łatwe do wykonania wzory sprawią, że zabawa będzie przyjemna i bardzo efektowna. Wystarczy zarysować kontur obrazka według wzoru, wypełnić go dowolnymi kolorami, poczekać aż wyschnie i gotowe! Powstaną wspaniałe naklejki w kształcie statków kosmicznych, kosmitów i obcych planet. Idealne dzieci, które lubią zmieniać i kreować wygląd swojego pokoju, szczególnie dla tych które interesują się przestrzeniami kosmicznymi. Naklejki żelowe na okno są proste w wykonaniu, dlatego nie zniechęcą niecierpliwego dziecka. Zestaw zachęca dziecko nie tylko do kreatywnej pracy, ale również daje możliwość tworzenia własnych projektów. Chętnie wykona ozdoby, które będzie mogło dać w prezencie swoim bliskim. Naklejki nadają się nie tylko na okna. Można nimi ozdabiać także lustra i szklanki!

Zabawy kreatywne to nic innego jak ćwiczenia manualne. To także, jak sama nazwa wskazuje, rozwijanie wyobraźni, zwłaszcza tej przestrzennej i planowania działań. Bo żeby powstało dzieło, które dziecko wyobraziło sobie na początku lub takie, które przedstawione jest na obrazku z opakowania, dziecko musi się zastanowić, jakie kolejne czynności trzeba będzie wykonać. Dodatkowo za każdym razem jest to ćwiczenie sprawności palców, a w tym wypadku jeszcze możliwość wpływania na wygląd otaczającej rzeczywistości.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 6 lat.

Inne podobne do Naklejki żelowe - Kosmos Alex +6 lat