Eduludo z naklejkami - Cyfry Djeco +3 lata


Producent DJECO

DJ08375a

Oczekujemy na dostawę

Przenieśmy się w krainę bajecznych kolorów, kształtow i liczb. Pomóżmy odkryć naszemu Maluszkowi liczby i kolory w jedyny znany mu sposób - poprzez zabwę. Eduludu to gra edukacyjna z serii "Nauka przez zabawę". Na każdej z 30 kart ktoś skradł liczby. Zadaniem dziecka jest odnalezienie zguby i przyklejenie naklejki w odpowiednim miejscu. Zabawa dla dzieci powyżej 3 lat. 

Więcej szczegółów

33,00 zł

26,40 zł

-20%

Wymiary Wymiary opakowania 21,2 x 16 x 1cm
Materiał Tektura
Wiek 4 lata +

Tym razem chcemy Was zaprosić do miejsca pełnego kolorów, ksztłtów i liczb! Dzięki Eduludo dziecko nauczy się liczyć i przyporządkowywać liczby do obrazka, a dodatkowo będzie się przy tym świetnie bawił. Nauka poprzez zabawę to najfajniesza i jedna ze skuteczniejszych metod przystawaja nowych umiejętności przez dzieci. Seria Eduludo zaprasza wszystkie dzieci do krainy, gdzie zabawa uczy i wspomaga prawidłowy rozwój małych dzieci. 

Zestaw zawiera 30 kart i aż 103 naklejki. Zadaniem Malucha jest rozpoznanie koloru, nazwanie go i przyklejenie naklejki w odpowiednim miejscu, tak aby stworzyć spójną całość. Prawda że szykuje się wspaniała zabawa?

Inne podobne do Eduludo z naklejkami - Cyfry Djeco +3 lata