Miseczka z melaminy Lew Jelekros Les Deglingos Zobacz większe

Miseczka z melaminy Lew Jelekros Les Deglingos


Producent Les Deglingos

55219

Przepiękna, bajecznie kolorowa miseczka dla dzieci z postacią wesołego Lwa. W całości wykonana z melaminy, która jest nie tylko odporna na uderzenia ale również bezpieczna dla Maluchów. Łatwo ją też utrzymać w czystości i co najważaniejsza - można ją myć w zmywarce. Przyjacielski Lew Jelekros stanie się idealnym kompanem podczas codziennych posiłków. Polecamy!

Więcej szczegółów

Wymiary 14 cm x 15 cm
Materiał Melamina
Wiek 0 miesięcy +

Marka Les Deglingos to francuski design, który skradł serca dzieci na całym świecie. Marka cechuje się oryginalnym wzornictwem, szczególną dbałością o detale oraz wysoką jakością produktów. 

Przezabawne zwierzaki, zawsze chętne do psot czekają w serii akcesoriów do posiłku: kubeczków, miseczek, talerzyków i sztućców. Wszystko wesołe, bardzo kolorowe i oryginalne. Miseczka zwielobarwnym Lwem Jelekrosem wykonana została z nietłukącej się melaminy, odpornej na kreatywność naszych pociech, którą w łatwy sposób można utrzymać w czystości. 

Jelekros idealnie nadaje się jako kompan pierwszych przygód z samodzielnym jedzeniem zupek, kaszek czy deserków. Cudnie wygląda w towarzystwie świeżych i zdrowych owoców czy warzyw. Swoim kształtem oraz barwami zaciekawi i zaintryguje Maluszka oraz będzie mu wiernie towarzyszyć każdego dnia.

Do kompletu można wybrać talerzyk oraz kubeczek z tym samym motywem. Polecamy!!!

UWAGA!!! Nie zaleca się podgrzewania w kuchence mikrofalowej.