Dostawa

Wszystkie zamówienia nadawane są tylko w dni robocze. Czas doręczenia liczony jest od chwili zaksięgowania wpłaty bądź potwierdzenia zamówienia za pobraniem i nie jest dłuższy niż 2 dni robocze w przypadku firmy kurierskiej i 7 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.  Zamówienia wysyłane są pod adres wskazany w formularzu bądź na adres podany w wiadomości e-mail w przypadku zamówień tą drogą i zamówień telefonicznych. Dostawy realizowane są na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej oraz Poczty Polskiej wg ustalonych stawek. Zamówienia powyżej 250 PLN wysyłane są na koszt sklepu Enfant Kreatywne Zabawki Karolina Grochowska.

Po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym możliwy jest bezpłatny odbiór osobisty.

W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w czasie, z przyczyn niezależnych od sklepu enfant.pl, kontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu doręczenia.

Zwrot

Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając oświadczenie pisemne drogą e-mail w terminie 14 dni kalendarzowych. Sprzedawca dokona zwrotu wartości Produktu wraz z kosztami jego dostawy na wskazany przez klienta numer konta bankowego. Klient odstępujący od Umowy Sprzedaży ponosi jedynie koszty odesłania produktu do sklepu enfant.pl. Przed odesłaniem zakupionego produktu prosimy o kontakt ze sklepem.