Szczęśliwy Śliniak Sowa Zobacz większe

Szczęśliwy Śliniak Sowa - Oops


Producent Oops - do it again!

62001.12c

Oczekujemy na dostawę

Przepięknie wykonany, bardzo kolorowy i niezwykle wytrzymały śliniak z neoprenu. Sowa Mrs Wu tym razem w roli kompana podczas posiłków i nie tylko. Ślianiak z podobizną przyjacielskiej sówki wyłapuje okruszki kótre nie trafiły do buzi Maleństwa i skrzętnie chowa do poręcznej i jakże pojemnej kieszonki.

Więcej szczegółów

28,00 zł

22,40 zł

-20%

Wymiary 23 x 32 x 3 cm
Materiał Neopren
Wiek 3 miesiące +

Neopren to materiał, kóry doceniło wielu rodziców na całym świecie. Jego sekret tkwi nie tylko w pięknych, żywych kolorach czy niezwykłej wytrzymałości i miękkości. Główną ceną tego materiału jest jego wodoodporność oraz łatwość utrzymania w czystości, a to jest najważaniejsze. Koniec z brudnymi, poplamionymi śliniakami, które wyglądają nieapetycznie. 

Seria Szczęśliwy Śliniak to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów czyli Najmłodszych Milusińskich i ich rodziców. 

Dla ułatwienia podczas częstego korzystania, wszyto rzep, który można bezpiecznie zapiąc tak aby dziecko swobodnie mogło delektować się pysznym daniem i cieszyć się z każdego posiłku. 

Oops to marka, która urzeczywistania wszystkie dziecięce  marzenia. Ich zabawki są piękne, kolorowe i bardzo atrakcyjne dla każdego Maluszka. Oops oferuje produkty które nie tylko bawią ale i uczą. Dodatkowo wspomagają rozwój i motorykę małej rączki. Wszystkie zabawki wykonane są  z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół a farby oraz surowce to produkty najwyższej jakości, która jest priorytetem jeśli chodzi o produkty dla najmłodszych.

Każda zabawka zapakowana jest w kartonik, który swoimi kolorami oraz motywem nawiązuje do zabawki tworząc spójną całość. Oops to nie tylko zabawki to zaproszenie do świata fantazji i dobrej, mądrej zabawy.

Inne podobne do Szczęśliwy Śliniak Sowa - Oops