Puzzle Duo Zabawa w chowanego Djeco +2 lata


Producent DJECO

DJ08156

Kolorowe dwuczęściowe puzzle, pięknie ilustrowane, przedstawiające dwanaście różnych zwierząt i ich naturalne miejsca zamieszkania to zabawka, która sprawdzi się u dzieci podejmujących próby układana puzzli tekturowych. 24 puzzle zostały zapakowane w trwałe, pudełko, które dzieci mogą wielokrotnie otwierać i zamykać, na którym również znajdują się podpowiedzi, jak należy je prawidłowo ułożyć.

Więcej szczegółów

Wymiary mniejszy element: 4,7 x 7 cm; większy element: 9,2 x 7 cm; opakowanie: 18,5 x 12 x 6 cm
Materiał Tektura
Wiek 2 lata +

Zabawa polegająca na prawidłowym odnalezieniu ukrywających się w zaroślach zwierzątek. Ciekawskie maluchy z pewnością zainteresuje kto mieszka na kwiatach, w dziupli drzewa lub w morskich głębinach, a to wszystko będzie wiadome po prawidłowym dopasowaniu 24 elementów układanki. Kolorowe, duże obrazki przyciągające wzrok i zachęcają do zabawy, a gruba, lakierowana tektura zapewnia im trwałość.

Składanie puzzli „ Zabawa w chowanego” marki Djeco uczy spostrzegawczości, trzeba odnaleźć 12 zwierzaczków, które postanowiły się ukryć, koordynacji i cierpliwości w układaniu poszczególnych elementów, chociaż z tak dobrze wyciętymi i dopasowanymi puzzlami zabawa będzie czystą przyjemnością dla całej rodziny.

Całość została zapakowana w grube, wytrzymałe, tekturowe pudełko, z którego otwieraniem dzieci na pewno sobie poradzą.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 2 lat.

Inne podobne do Puzzle Duo Zabawa w chowanego Djeco +2 lata