Puzzle Cyrk 24 ele. Crocodile Creek


Producent Crocodile Creek

CC-4118-8

Zapraszamy w magiczną podróż do czasów beztroskiego dzieciństwa i świetnej zabawy. Dziś, zabieramy Was do cyrku! Na najlepsze widowisko jakie możecie sobie wyobrazić. W tym biało - czerownym, namiocie znjadują się dzikie zwierzęta świata, najśmieszniejsi klauni , akrobaci oraz mnóstwo atrakcji. A gdzie to? O czywiście w kartonowym, pięknym i bardzo kolorowym pudełu, gdzie schowały się puzzle. 

Więcej szczegółów

Materiał Bawełna
Wiek 0-3

Amerykańska marka Crocidile Creek to producent  puzzli kartonowych oraz innych zabawek i akcesorów dla najmłodszych. Ich produkty cechują piękne, niepowarzalne wzory, soczyte kolory oraz jakość.

Zestaw 24 przepięknych, bajecznie kolorowych puzzli zamknięty w bardzo wytrzymałym, kartonowym pudełku. Idealny pomysł na prezent dla dziecka już od 3 roku życia. Odpowiedni do wieku kształt oraz wielkość elementów idealnie wpasuje się w małą, dziecięcą rączkę. Wielobarwny obrazek, pełen szczegółów zachwyci każdego miłośnika tego typu zabawek. 

Puzzle to układanki doceniane przez rodziców nie tylko ze względu na liczne walory edukacyjne, ale również pomocnik prawidłowego rozwoju motoryki ręki u dziecka. Trenują one pamięć oraz koncetrację a co najważniejsze uczą skupienia.

Puzzle przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia.

Inne podobne do Puzzle Cyrk 24 ele. Crocodile Creek