Puzzle Kreatury Kosmita 48 ele.


Producent Crocodile Creek

CC-2917-2

Gratka dla miłośników obcych cywilizacji i badaczy innych galaktyk. Już za chwilę możecie stać się szczęśliwymi posiadaczami najprawdziwszego komisty!!! Ten przesymaptyczny mieszkaniec innej planety skrywa aż 48 elementów przepięknych, bardzo kolorowych puzzli z motywem Ufo. Zaproś do wspólnej zabawy zielone ludki i razem stwórzcie piękny obrazek . Zestaw dla dzieci od 4 lat. 

Więcej szczegółów

47,00 zł

37,60 zł

-20%

Wymiary Opakowanie : 20x9x7 cm
Materiał Tektura
Wiek 4 lata +

Amerykańska marka Crocidile Creek to producent  puzzli kartonowych oraz innych zabawek i akcesorów dla najmłodszych. Ich produkty cechują piękne, niepowarzalne wzory, soczyte kolory oraz jakość. 

Puzzle Kreatury - Kosmita to zestaw 48 elementów zapakowany w przepiękne pudełko w kształcie zielonego mieszkańca obcej planety. Zestaw wykonano z tektury najlepszej jakości, bardzo odpornego na dziecięce harce. Istna gratka dla każdego miłośnika puzzli a w szczególności dla miłośnika kosmosu i obcych cywilizacji. 

Puzzle to nie tylko ciekawy pomysł na spędzenie wspólnego czasu z Pociechą. Mają niezwykle walory poznawcze, wspomagają rozwój dziecka, motorykę ręki, pamięć oraz rozbudzają chęć poznania świata.

Kosmiczny zestaw dedykowany jest dla dzieci od 4 lat.

Inne podobne do Puzzle Kreatury Kosmita 48 ele.