Puzzle Dzień w muzeum Akwarium 72 ele.


Producent Crocodile Creek

CC-4065-3

Seria Dzień w Muzeum to bardzo kolorowe, wykonane z grubej tektury puzzle od amerykańskiej marki Crocodile Creek. Zestaw składa się z 72 wielobarwnych elementów z których tym razem ułożymy akwarium pełne rekinów. Ciekawe ilustracje oraz niespotykane wzory to cecha, która wyróżnia tę markę wśród innych producentów puzzli. Zestaw odpowiedni dla dzieci od 5 lat.

Więcej szczegółów

Materiał Tektura

Amerykańska marka Crocidile Creek to producent  puzzli kartonowych oraz innych zabawek i akcesorów dla najmłodszych. Ich produkty cechują piękne, niepowarzalne wzory, soczyte kolory oraz jakość. 

Seria 'Dzień w Muzeum' to zestaw dedykowany dla starszych dzieci. Puzzle są bardzo bogate w szczegóły, detale oraz bajecznie kolorowe. Układanie ich to czysta przyjemność. Obrazki, motywy zachwycą nie tylko małych milusińskich ale również starszych amatorów puzzli.

Wszystkie elementy zestawu zostały wykonane z najwyższej jakości tektury, która jest niezwykle wytrzymała. Opakowanie w których umieszczono puzzle to przepiękne tuby z ilustracją ułożonego już obrazka. Tak pięknie zapakowane z pewnością ozdobią pokój małego odkrywcy oceanicznych głebin.

Zestaw dedykowany jest dla dzieci od 5 roku życia.

Inne podobne do Puzzle Dzień w muzeum Akwarium 72 ele.