Puzzle pionowe Tunga & co Djeco 18+


Producent DJECO

DJ01263

Ekologiczne, puzzle pionowe dla najmłodszych, w całości zostały wykonane z drewna i pomalowane nietoksycznymi farbami. Zestaw składa się z 3 figurek z podobizmami dzikich zwierząt. Zabawka jest łatwa w ułożeniu i przyniesie radość nawet maluszkom. Puzzle przestrzenne Djeco to idealny pomysł na prezent.

Więcej szczegółów

Materiał Drewno
Wiek 12 miesięcy +

Kolorowe drewniane puzzle, z których po ułożeniu powstaną trzy sympatyczne zwierzątka zostały zaprojektowane przez francuską firmę Djeco.

Te barwne zwierzaki to wspaniała przestrzenna układanka, o różnym stopniu trudności, od 2 - elemntowego fioletowego ptaszka do 4 - elementowego tygryska. Dzięki stopniowaniu trudności układania postaci, każdy maluch znajdzie zwierzątko dla siebie.

Zabawka rozwija koordynację ruchową, zdolności manualne oraz ćwiczy zapamiętywanie. Jest to nowoczesna wersja klasycznych puzzli dla dzieci.

Marka Djeco stawia nie tylko na nowoczesny wygląd, ale również na jakość wykonania. Dlatego ta ekologiczna zabawka to produkt najwyższej jakości. W całości wykonany z drewna i pokryty nietoksycznymi barwnikami. Poszczególne elementy zostały zaprojektowane tak, aby z łatwością mieściły się w rączkę maluszka i dopasowywały między sobą. Dodatkowym atutem puzzli jest brak możliwości włożenia ich do buzi i połknięcia.

Zestaw składa się z trzech barwnych, egzotycznych zwierzątek: 2 - elemntowy ptaszek, 3 - elementowy krokodyl i 4 - elemntowy tygrys. Całość została zapakowana w grube, kolorowe, tekturowe pudełko. Zabawka idealnie nadaje się na prezent, a te przyjazne zwierzaczki na pewno zaprzyjaźnią się z każdym maluszkiem.

Wymiary:

-ptaszek 8,5 x 6,5 cm

-krokodyl 13 x 6,5 cm

-tygrys 13,5 x 9 cm

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

Opis autorski. Prosimy o niekopiowanie bez zgody sklepu Enfant.

Inne podobne do Puzzle pionowe Tunga & co Djeco 18+