Puzzle pionowe Enzo & co Djeco 18+


Producent DJECO

DJ01262

Pionowe puzzle dla Najmłodszych w całości wykonane z drewna, łatwe w ułożeniu, idealne na prezent. Zestaw 3 figurek przedstawiających, dobrze znane najmłodszym, domowe zwierzątka. Podczas zabawy puzzlami przestrzennymi dziecko ćwiczy zdolności manualne i rozwija koordynację. Ta barwna zabawka została  wykonnana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz pomalowana nietoksycznymi farbami.

Więcej szczegółów

Materiał Drewno
Wiek 12 miesięcy +

Kolorowe drewniane puzzle, z których po ułożeniu powstaną trzy sympatyczne domowe zwierzątka zostały zaprojektowane przez francuską firmę Djeco.

Te barwne zwierzaki to wspaniała przestrzenna układanka o różnym stopniu trudności, od 2 -elemntowego żółtego ptaszka, do 4 - elementowego pieska. Dzięki stopniowaniu trudności układania postaci, każdy maluch znajdzie zwierzątko dla siebie.

Zabawka rozwija koordynację ruchową, zdolności manualne oraz ćwiczy zapamiętywanie. Jest to nowoczesna wersja klasycznych, przestrzennych puzzli dla dzieci.

Marka Djeco stawia nie tylko na nowoczesny wygląd, ale również na jakość wykonania. Dlatego ta ekologiczna zabawka to produkt najwyższej jakości. W całości wykonany z drewna i pokryty nietoksycznymi barwnikami. Poszczególne elementy zostały zaprojektowane tak, aby z łatwością mieściły się w rączkę maluszka i dopasowywały między sobą. Dodatkowym atutem puzzli jest brak możliwości włożenia ich do buzi i połknięcia.

Zestaw składa się z trzech barwnych, dobrze znanych dzieciom zwierzątek: 2 - elemntowy ptaszek, 3 - elementowy kotek i 4 - elemntowy piesek. Całość została zapakowana w grube, kolorowe, tekturowe pudełko. Zabawka idealnie nadaje się na prezent, a te przyjazne zwierzaczki na pewno zaprzyjaźnią się z każdym maluszkiem.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

Opis autorski. Prosimy o niekopiowanie bez zgody sklepu Enfant.

Inne podobne do Puzzle pionowe Enzo & co Djeco 18+