Easy Puzzle 3D Miasto Oops +12


Producent Oops - do it again!

16008.20

Zestaw przepięknych, przestrzennych puzzli z motywem miasta od szwajcarskiej firmy Oops. Żywe, soczyste kolory, doskonale znani leśni przyjaciele czekają na małego odkrywce. Układanka warstwowa to kreatywna i ciekawa zabawa dla Maluszka, który dopiero odkrywa otaczający go świat. Idealny prezent dla dziecka już od 12 miesiąca życia.

Więcej szczegółów

Wymiary 25 cm x 3,2cm
Materiał Drewno
Wiek 12 miesięcy +

Marka Oops to producent innowacyjnych zabawek dla dzieci. Wszystkie ich produkty tworzone są z myślą o dzieciach i dla dzieci. Ich cechą rozpoznawczą są przepiękne, wielobarwne klocki, układanki, zabawki do kąpieli a dla maluszków przyjemne przytulanki i gryzaczki. Wszystko zachowane w tematyce  lasu lub miasta. Marka Oops wielokrotnie doceniana była przez rodziców i ekspertów na całym świecie. 

Przestrzenne puzzle Miasto to kolejna nowość z serii Miasto. Grupa doskanale znanych, wesołych przyjaciół czeka w warstowej układance. Zabawka wykonana jest z drewna najwyższej jakości i pokryta nietoksyczną, wodną farbą.

Zaletą układania puzzli jest wspomaganie rozwoju manualnego Maluszka oraz ćwiczenie pamięci. Zabawka jest idealna dla dziecka od 12 miesiąca życia.

Inne podobne do Easy Puzzle 3D Miasto Oops +12