Puzzle Art Ośmiornica - Djeco +7 lat


Producent DJECO

DJ07651a

Oczekujemy na dostawę

Bardzo kolorowe puzzle dla dzieci posiadających zaawansowane umiejętności w ich układaniu. 350 - elementowy zestaw do którego nie odnoszą się klasyczne zasady układania - puzzle nie mają rogów, ani klasycznych zakończeń. Całość tworzy sylwetkę ogromnej ośmiornicy, na co dzień ukrywającej się w głębinach oceanu oraz towarzyszących jej wodnych zwierzaków.

Więcej szczegółów

60,00 zł

48,00 zł

-20%

Wymiary opakowanie: 34 x 23,5 x 4,5 cm/ obrazek po ułożeniu: 61 x 38 cm
Materiał Tektura
Wiek 7 lat +

Kolorowe i pięknie wykonane puzzle francuskiej marki Djeco to produkt obowiązkowy dla dzieci nieco starszych lubiących podejmować wyzwania podczas układania puzzli. Układanka utrzymana w kolorystyce oceanicznych głębin wymaga nieco cierpliwości i pokory podczas zabawy. Po prawidłowym dopasowaniu klocków oczom dzieci ukaże się ogromna ośmiornica w towarzystwie ryb i wodnej roślinności.

ardzo ładnie zapakowany 350 - elementowy zestaw został zamknięty w zgrabnym tekturowym pudełku. Podczas jego układania dzieci będą miały okazję ćwiczyć cierpliwość, koncentrację i ruchy precyzyjne potrzebne przy prawidłowym dopasowywaniu poszczególnych elementów. Po ułożeniu wszystkich puzzli oczom dzieci ukaże się wielobarwna ośmiornica wraz z towarzyszącymi jej morskimi zwierzętami.

Puzzle to zabawa, którą można toczyć w pojedynkę, razem z koleżankami i kolegami podczas wspólnego spotkania albo wieczorami z rodziną.

Ten duży, estetycznie zapakowany zestaw idealnie nadaje się na prezent dla młodych miłośników morskich głębin.

Po ułożeniu puzzli powstanie obrazek o wymiarach: 61 x 38 cm.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 7 roku życia.

Inne podobne do Puzzle Art Ośmiornica - Djeco +7 lat