Puzzle gigant Ulice w mieście - Djeco +3 lata


Producent DJECO

DJ07161

24 duże puzzle, które pozwolą stworzyć miasteczko wraz z całą infrastrukturą: ulicami, domkami, sklepami, placami zabaw i parkami. Dodatkowo w zestawie znajduje się 5 drewnianych znaków drogowych pozwalających dzieciom zapoznać się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa na drodze. Dzięki tym ogromnym puzzlom dzieci mogą stworzyć pojedynczy duży obrazek albo zbudować dowolne ulice.

Więcej szczegółów

Wymiary opakowanie: 25,5 x 25,5 x 8 cm / po ułożeniu: 100 x 63 cm
Materiał Tektura / Drewno
Wiek 3 lata +

Kolorowe i pięknie wykonane puzzle francuskiej marki Djeco to produkt obowiązkowy dla dzieci lubiących zabawę autami. Bardzo ładnie zapakowany 24 - elementowy zestaw pozwala na stworzenie barwnego miasteczka, w którym maluchy znajdą: domy, sklepy, boiska do gry w piłkę i dużo zieleni, a co najważniejsze masę uliczek, po których mogą jeździć auta. Zestaw został zamknięty w zgrabnym tekturowym pudełku, w którym w komplecie znajduje się jeszcze 5 drewnianych znaków drogowych do postawienia w dowolnym miejscu. Z 24 puzzli można ułożyć duże zamknięte miasto, albo samodzielnie stworzyć ciąg uliczek. Ogromną zaletą tych innowacyjnych puzzli jest możliwość poruszania się po nich autami, co tylko urozmaica zabawę.

Podczas układania dzieci będą miały okazję ćwiczyć koncentrację i ruchy precyzyjne niezbędne przy prawidłowym dopasowywaniu poszczególnych elementów, a przy okazji poznają podstawowe znaki drogowe i zasady bezpieczeństwa w mieście. Puzzle to zabawa, którą można toczyć w pojedynkę, razem z koleżankami i kolegami podczas wspólnego spotkania albo wieczorami z rodzicami.

Pięknie opakowana zabawka idealnie nadaje się na prezent dla małych ciekawych świata odkrywców.

Po ułożeniu puzzli powstanie obrazek o wymiarach: 63 x 100 cm.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Inne podobne do Puzzle gigant Ulice w mieście - Djeco +3 lata