Puzzle Dziewczynka z łabędziem - Djeco +5 lat


Producent DJECO

DJ07255a

Puzzle Dziewczynka z łabędziem, to uroczy dziewczęcy zestaw składający się z 54 dużych elementów do samodzielnego bądź rodzinnego układania. Po złożeniu oczom maluchów ukaże się kolorowy obrazek opowiadająca przygody dziewczynki i jej przyjaciela łabędzia. Duże elementy układanki są łatwe w utrzymaniu przez dziecięce, niewprawne jeszcze rączki. Kolorowi bohaterowie zapraszają do wspólnej zabawy.

Więcej szczegółów

47,00 zł

37,60 zł

-20%

Wymiary opakowanie: 26,5 x 26 x 6 cm / obrazek po ułożeniu: 40 x 37 cm
Materiał Tektura
Wiek 5 lat +

Kolorowe i pięknie wykonane puzzle francuskiej marki Djeco to produkt obowiązkowy dla dzieci lubiących zabawę w układanie. Bardzo ładnie zapakowany 54 - elementowy zestaw został zamknięty w zgrabnym tekturowym pudełku mającym kształt łabędzia. Podczas jego układania dzieci będą miały okazję ćwiczyć koncentrację i ruchy precyzyjne potrzebne przy prawidłowym dopasowywaniu poszczególnych elementów. Po ułożeniu wszystkich elementów oczom dzieci ukaże się wielobarwny staw z bujną kwiatową roślinnością i pływający po nim łabędź oraz towarzysząca mu malutka dziewczynka.

Puzzle to zabawa, którą można toczyć w pojedynkę, razem z koleżankami podczas wspólnego spotkania albo wieczorami z rodzicami. Pięknie opakowana zabawka idealnie nadaje się na prezent dla małych dziewczynek.

Po ułożeniu puzzli powstanie obrazek o wymiarach: 37 x 40 cm.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 5 roku życia.

Inne podobne do Puzzle Dziewczynka z łabędziem - Djeco +5 lat