Drewniane puzzle samochody Jako & Co Djeco - 18 + Zobacz większe

Drewniane puzzle samochody Jako & Co Djeco - 18 +


Producent DJECO

DJ01250a

Zestaw fantastycznych drewnianych, ekologicznych puzzli od francuskiej marki Djeco. Nowe wydanie doskonale znanego zestawu w nowej, jeszcze piękniejszej odsłonie. Puzzle to nie tylko kreatywna zabawa ale również cudowny pomysł na prezent dla Maluszka, który dopiero odkrywa otaczający go świat. Puzzle Jako Co to układanka którą można bawić się do woli. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 18 miesięcy.

Więcej szczegółów

Wymiary Wymiary opakowania :23 × 23 × 2,5 cm
Materiał Drewno
Wiek 18 miesięcy +

Puzzle Jako Co to propozycja niezwyklej, kreatywnej układanki od francuskiej marki Djeco. Zestaw zawiera 3 wielokolorowe autka podzielone na 2, 3 i 4 elementy, które razem tworzą piękną całość. Klocki można układać w pionie i w poziomie w zależności od stopnia zaawansowania dziecka. 

Puzzle to zabawka, która dostarcza wiele frajdy tak dorosłym jak i dzieciom. Układanki wspomagają pamięć, koncentrację oraz zapamiętywanie. Dodatkowo ćwiczą motorykę małej dziecięcej rączki.

Samochody Jako Co to prześliczne puzzle wykonane z drewna najwyższej jakości oraz pokryte nietoksycznymi farbami. Kształ poszczególnych elementów został dopasowany tak, aby idealnie wpasować się w rączkę a nie w buźkę. 

Całość zapakowano w kolorowe, ekologiczne pudełko. Puzzle to doskonały pomysł na  prezent dla dzieci już od 18 miesiąca życia.

Inne podobne do Drewniane puzzle samochody Jako & Co Djeco - 18 +