Drewniana układanka Sowa Djeco 3+


Producent DJECO

DJ01693a

Oczekujemy na dostawę

Zestaw do kreatywnego spędzenia wolnego czasu! Drewniana podkładka w kształcie sowyi, 57 drewnianych, wielokolorowych klocków oraz 10 kart zostało zapakowane w urocze, tekturowe pudełko, które idealnie nadaje się na prezent dla Malucha. Wspaniałe kolory oraz ciekawe wzory zachwycą i zaproszą do zabawy nie jednego Maluszka. Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. 

Więcej szczegółów

65,00 zł

Wymiary opakowanie: 18,5 x 21,5 cm
Materiał Drewno
Wiek 3 lata +

Ciekawa, nietuzinkowa układanka od francuskiej marki Djeco. Drewniana podstawka w kształcie sowy, 57 wielobarwne klocki oraz 10 kart to przepis na kreatywne spędzenie popołudnia. Uczy kolorów, kształtów i symetrii. Układanka wspomaga rozwój wyobraźni i poprawia zapamiętywanie. A co najważniejsze wspomaga rozwój małej, dziecięcej rączki. Całość ukryta w wielokolorowym pudełku, wykonanym  z grubej, ekologicznej tektury, który idealnie nadaje się na przechowywanie zestawu. Niespotykane wzronictwo oraz oryginalne zabawki to wizytówka Djeco. 

Kreatywny zestaw to wspaniały pomysł na prezent dla każdego ciekawskiego Malucha. Zapraszamy do odkrywania wspólnie cudownego, bajecznie kolorowego świata dziecięcych zabawek, które nie tylko bawią ale i uczą.

Uwaga!!! Zestaw zapewnia wspaniałą zabawę!!!

Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Inne podobne do Drewniana układanka Sowa Djeco 3+