Domek dla wróżek - Puzzle 3D Krooom


Producent Krooom

K-327

Oczekujemy na dostawę

W magicznej krainie Dawno Temu, na uroczym drzewku pośrodku magicznego lasu, mieszkały 4 wspaniałe wróżki. Słynęły one z mądrości, piękna i zamiłowania do wspaniałej zabawy. Każda z nich miała inny dar ale wszystkie kochały i uwielbiały dzieci. Fantastyczna, ekologiczna seria bajecznie kolorowych zabawek od francuskiej firmy Krooom. Wyróżniona w plebistycie na Najlepszą Zabawkę 2013 roku!

Więcej szczegółów

79,00 zł

63,20 zł

-20%

Wymiary 20 cm x 17 cm x 18 cm
Materiał Tektura
Wiek 4 lata +

Marka Krooom to kolejna pozycja francuskich zabawek dla dzieci na polskim rynku. Tym razem są to zabawki wykonane z niezwykle wytrzymałej tektury, podwójnie składanej a w dodatku odpornej na wodę. 

Tekturowe zabawki Krooom wyróżniają się wspaniałą kolorystyką oraz niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Ekologiczne zabawki dostarczają nie tylko dużo frajdy ale również wpomagają prawidłowy rozwój dziecka. Ćwiczą precyzję, spostrzegawczość oraz logiczne myślenie. Domek na drzewku daje możliwość zabawy w grupie jak i idywidualnej, dzięki której dziecko ma możliwość pracy na zachowaniami prospołecznymi.

Są niewątpliwie unikatowe i stanowią wspaniałą alternatywę dla plastikowych zabawek.

Zbierz je wszystkie i baw się wspaniałymi zabawkami, które są bardzo bazpieczne nie tylko dla Ciebie ale i dla środowiska! Wszystkie produkty są opatentowane i wykonane w 100% z surowców wtórnych.

Domek wraz z wróżkami został zapakowany w piękne, wielobarwne pudełko, tak aby tworzyć spójną całość. Świetny pomysł na prezent!

Markę Krooom docenili eksperci podczas corocznego plebiscytu na Najlepszą Zabawkę  2013 roku, przyznając jej wyróżnienie.

Zabawka rekomendowana jako produkt dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Inne podobne do Domek dla wróżek - Puzzle 3D Krooom

WAŻKA Puzzle 3D  +7 lat
WAŻKA Puzzle 3D +7 lat
24,00 zł 19,20 zł
Budowa maszyn Djeco 4+
Budowa maszyn Djeco 4+
104,00 zł 83,20 zł
Puzzle Indianin - Djeco +4 lat
Puzzle Indianin - Djeco +4 lat
47,00 zł 37,60 zł
Puzzle piankowe żyrafa - Apli kids +4 lata
Puzzle piankowe żyrafa - Apli...
15,00 zł 12,00 zł
Puzzle Statek Piracki 24 ele.
Puzzle Statek Piracki 24 ele.
43,00 zł 34,40 zł