Puzzle Duo Łączenie Liczb Djeco +3 lata


Producent DJECO

DJ08151

Kolorowe dwuczęściowe puzzle, pięknie ilustrowane, przedstawiające dziesięć różnych zwierzątek i 10 liczb to propozycja układanki od Djeco. Nazwij każde zwierzątko i znajdź odpowiednią cyfrę. Fajna, kreatywna zabawa wpomagająca prawidłowy rozój Maluszka. Ekologiczne puzzle to fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka, które dopiero odkrywa otaczjący go świat! 

Zabawka dla dzieci od 3 lat.

Więcej szczegółów

Wymiary 4,6 cm x 7 cm x 0.3 cm ; 9,2 cm x 7 cm x 0.3 cm
Materiał Tektura
Wiek 3 lata +

10 par przesympatycznych zwierzątek czeka na połączenie ich w pary z odpowiednimi liczbami. Wielobarwne puzzle od Djeco przyciągają wzrok swoimi żywymi kolorami, ciekawymi ilustracjami oraz dużymy rozmiarami. Dzięki temu Malec nie ma problemu z chwytaniem i dopasowywaniem odpowiednich elementów. 

Puzzle to nie tylko obietnica wspaniałej zabawy, ale również wspracie w prawidłowym procesie  rozwoju każdego dziecka. Ćwiczą koordynację ruchową oraz precyzję. Rozwojają wyobraźnię i kreatywność. A co najważniejsze - wpływają na spostrzegawczość.

 Zostały one wykonane z grubej, ekologicznej tektury oraz ozdobione nietokstycznymi farbami, które są absolutnie bezpieczne dla dziecka. Spełanią wszystkie normy jakościowe oraz wysokie wymagania najmłodszych klientów i ich rodziców.

Całość zapakowo w kolorowe pudełko wykonane również z grubej, ekologicznej tektury, tak aby wszystko tworzyło spójną całość.

Zabawka przeznaczina dla dzieci od 3 roku życia.

Inne podobne do Puzzle Duo Łączenie Liczb Djeco +3 lata