Zabawka do wózka Hug & Hide Małpa - Skip Hop 0+


Producent Skip Hop

307511

"Pobaw się ze mną, wytarmoś a potem mocno przytul” – Wesoły Miś, Figlarna Małpka, Słodka Owieczka, Mądralińska Sowa i Odważny Piesek witają z otwartymi ramionami wszystkie ciekawe świata Dzieci! Zwierzątko-Przytulanka Hug & Hide to doskonały kompan krótkich spacerów i długich podróży.

Więcej szczegółów

Wymiary 14x10cm
Materiał Welur i bawełna
Wiek 0 miesięcy +

Towarzystwo przytulanki daje dziecku poczucie bezpieczeństwa a także stymuluje zmysł wzroku, dotyku i słuchu. Kolorowe, miękkie, miejscami szeleszczące ciałko przytulanki intryguje i zachęca do zabawy. Ale to nie koniec atrakcji! W kieszonce na brzuszku nasz Przyjaciel nosi swoje dzieciątko! Mały Niedźwiadek, Owieczka, Sówka i Szczeniaczek to gryzaczki, które z całą pewnością zajmą uwagę naszego podróżnika przez dłuższy czas. To wspaniała zabawka edukacyjna zaprojektowana z myślą o najmłodszych.

Dzieci mogą z niej korzystać już w pierwszych miesiącach swojego życia; stymuluje zmysł dotyku, słuchu i wzroku; rozwija zdolności motoryczne i manualne; wykonana jest z przyjemnych w dotyku materiałów – mięciutkiego weluru i wzorzystej bawełny; nie zawiera szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PCV.

Mmierzy 10×14 cm.

Można ją skompletować z Przytulanką Edukacyjną Hug & Hide klasyczną

Inne podobne do Zabawka do wózka Hug & Hide Małpa - Skip Hop 0+