Marki Jest 83 marek

na stronę
 • Sonny Angel

  Urodzone 15 maja 2004 w Japonii, Sonny Angel to prześliczne laleczki talizmany. Oficjalnie na rynku pojawiły się dopiero w 2005 roku, jako 18 cm figurki chłopczyków z anielskimi skrzydełkami. Wkrótce po premierze ukazała się seria Animal 1, w której Sonny mieli na główce czapeczki z podobiznami zwierząt. Misja Sonny Angel jest bardzo ważna, a zarazem dość banalna: mają przynieść szczęście, radość, poczucie komfortu i uśmiech. Nie niosą one wyszukanych, górnolotnych przekazów, ale mają sprawić aby Twój dzień był wyjątkowy.

  0 produkty/ów

 • Swim Fin

  Płetwa Swim Fin to unikalna pomoc dla dzieci przy nauce pływania. Jej światowa popularność zaskoczyła samego twórcę - Kevina Moseley’a. Dzięki swojemu optymalnemu kształtowi działa w harmonii z ciałem umożliwiając stworzenie lepszych i bardziej neutralnych pozycji podczas pływania. Płetwa jest pomocą dydaktyczną służącą zarówno do nauki pływania jak i zabawy w wodzie. Prawidłowo założona powinna znajdować się wysoko na plecach, powyżej środka ciężkości, tak aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa i nie przewrócić dziecka do przodu, tylko powodować jego „zawieszenie” w wodzie.

 • The Purple Cow

  Australijska firma Purple Cow, która powstała w 2000 roku, to producent pomysłowych, magnetycznych gier planszowych dla dzieci i dorosłych. Ciekawe wzornictwo i pionierskie podejście do klasycznych gier, zawdzięcza nawiązaniu pracy ze znanym, australijskim artystą Inne Semadar. W swojej ofercie, Purple Cow proponuje gry rodzinne, logiczne i kreatywne. Możemy tam znaleźć między innymi Kółko i krzyżyk, Sudoku czy Domino. Nie zabrakło również puzzli z motywami bajkowymi o różnym stopniu trudności. 

 • Tuloko

  Tuloko to polska marka praktycznych akcesoriów dla dzieci, stworzona przez dwie często podróżujące i zaprzyjaźnione rodziny. Wspólne doświadczenia turystyczne pozwoliły im stworzyć funkcjonalne i przemyślane produkty, które przydają się dzieciom i ich rodzicom zarówno podczas długich jak i krótkich wycieczek. Akcesoria marki są przydatne podczas podróżowania samochodem, autokarem, samolotem czy pociągiem. Umilają i ułatwiają przetrwanie nawet tych najdłuższych godzin przemieszczania się podczas rodzinnych wycieczek. Zapewniają komfort i wygodę zabawy w aucie, są funkcjonalne i bezpieczne. Wszystkie produkty zrobione są w Polsce z bezpiecznych dla dzieci materiałów, w tym z miękkiej pianki.

  0 produkty/ów

 • Tum Tum

  Brytyjska marka Tum Tum, to innowacyjne akcesoria do karmienia dzieci, stworzona przez doświadczonych rodziców. Pomysłodawcy zaprojektowali talerzyki, kubeczki, bidony i sztućce w oparciu o swoje obserwacje i doświadczenie, tak aby ułatwić Najmłodszym korzystanie z „dorosłej” zastawy. Sama nazwa TumTum wzięła się od powiedzionka jednej z córek, która właśnie w taki sposób nazywała swój brzuszek. 

 • Tyrrell Katz London

  Tyrrell Katz to marka znana i ceniona w Wielkiej Brytanii od ponad 20 lat. Założona została przez Jamesa Tyrrella - ilustratora i projektanta, który narysował wszystkie postaci widniejące na firmowych produktach. Powstała z miłości do rysowania oraz wizji stworzenia projektów oryginalnych, zabawnych i podobających się dzieciom. Produkty Tyrrell Katz są bardzo cenione na rynku brytyjskim, pomysłodawcy udało się stworzyć akcesoria rozpoznawalne i przyciągające wzrok dzieci oraz ich rodziców. Od samego początku istnienia firma wkłada dużo starań aby produkty przez nią wytwarzane były bezpieczne, praktyczne i cechowały się dobrą jakością.

 • Viga

  0 produkty/ów

 • Vilac

  Francuska marka Vilac, to producent drewnianych zabawek dla dzieci. Na rynku istniej od ponad stu lat, a jako jej początek datuje się rok 1911. Pierwotnie usytuowana była w Moirans-en-Montagne, malowniczym, francuskim miasteczku. Na tę chwilę jako siedzibę firmy wskazuje się Francję, a szczególnie jej górski rejon - Jura. Ich produkty, a w szczególności ich wykonanie i innowacyjne pomysły zapewniły marce Vilac niezachwianą pozycję w czołówce światowych liderów branży zabawkarskiej.

  0 produkty/ów

 • Vulli

  Początki marki Vulli sięgają 1860 roku i mają ścisły związek z powstaniem francuskiej fabryki Delacoste, która specjalizowała się w produkcji gumowych zabawek dla dzieci. Nikt zapewne nie przypuszczał, że zostanie ona matką marki znanej na całym świecie. 25 maja 1961 roku na ulicy Nazareth w Paryżu, w siedzibie Delacoste powstała słynna Żyrafka Sophie. Piszczący gryzak wykonany z najwyższej jakości lateksu,który od początku podbił serca matek i dzieci. Jego nazwa nie jest przypadkowa, 25 maja to francuskie święto patronki zakonu Najświętszego Serca Jezusowego - św. Zofii. Dzięki sprzedaży ponad 50 mln sztuk, żyrafka stała się niekwestionowanym gwiazdą wśród zabawek dla najmłodszych.

 • Whisbear Szumiący Miś

  0 produkty/ów

 • Wooden Story

  Piękne, ekologiczne, drewniane zabawki z duszą. Wooden Story, bo właśnie o nich mowa, to rodzimy producent pochodzący z Makowa Podhalańskiego. Tworzy przepiękne rzeczy, wykonanane w sposób ręczny, a to wszystko dostępne jest dla dzieci w różnym wieku. Jak mówią sami producenci: „Stworzyliśmy Wooden Story z miłości do natury i dla szczęścia dzieci”. Manufaktura Państwa Borowych jest to firma z tradycjami, która sięga trzech pokoleń. Za datę oficjalnego otwarcia pracowni zabawek uchodzi rok 1969.